İstediğim şekilde web sitesi kurmak için ne yapmam lazım?

Yakında bir Online Satış Sitesi işi yapacağım, ondan merak ettim fiyat reçetesi nasıl olmalı diye.

NodeJS mi normal JS mi?
Dediğim gibi işin niteliğine göre değişiyor. Basit bir yönetim panelli, üç beş sayfalık tasarım ağırlıklı ve ürün sayısı az olan bir site kurmanın maliyeti düşük oluyor ancak işin içine büyük şirketlere e-ticaret yazmak olunca bu rakam arkadaşın dediği gibi 10K-20K gibi rakamlara değişiyor. Tamamen işin niteliği ve riskleri ile alakalı bu ücretler.

Siteyi yaptırabilirsiniz.
Eğer kendi başınıza öğrenmek istiyorsanız fazla sürer. Ayrıca saf JS+HTML+CSS ile yapamayabilirsiniz, çünkü hesap girişi, yönetici paneli gibi şeyler eklemen lazım ve bunlar saf JS+HTML+CSS ile yapamazsınız.
Yaptırmak isterseniz fiyatlar en az 800 liradan başlıyor, karar sizin.
Min 10k veya daha fazlaya gider. E ticaret sitesi kurmak zahmetli. Çoğu JS'yi bile paylaşmıyor panelin. Kurulumu yapıp sana veriyor.
sitede sadece benim ürünlerim olucak kullanıcılar ürünleri satın alınca oyundaki envanterlerine eşya gidicek

sitede sadece benim ürünlerim olucak kullanıcılar ürünleri satın alınca oyundaki envanterlerine eşya gidicek
Ucuza bulmak zor. Kendin yazmak daha zor. Güvenliği sağlaman lazım vs vs. Hesapların çalınması, itemlerin çalınması gibi şeylere karşı savaşıyor olacaksın yetersiz güvenlik söz konusu olduğundan. Bir araştır. Dediğim gibi kendin kurmak, satın almaktan daha zor.

Ucuza bulmak zor. Kendin yazmak daha zor. Güvenliği sağlaman lazım vs vs. Hesapların çalınması, itemlerin çalınması gibi şeylere karşı savaşıyor olacaksın yetersiz güvenlik söz konusu olduğundan. Bir araştır. Dediğim gibi kendin kurmak, satın almaktan daha zor.
anladım teşekür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı