Ücretsiz İstediğiniz bir logo tasarımını ücretsiz yapıyorum

Hocam çok güzel açıklamışşınız. Keşke herkes sizin gibi açıklasa yarına hazır olur. Belki gece de atabilirim.
@Ali Pınar Hocam yaptım. Umarım beğenirsiniz. Yeşil temalı yaptım, neon tarzı.Eki Görüntüle 648901
Hocam rahatsız ediyorum kusura bakmayın. Logoyu bir arkadaşım gördü ve çok beğendi. Benden rica etti acaba dosyanın düzenlenebilir halini atabilir misiniz? Onun nickini yazacağım. Dosyayı silmediyseniz herhangi bir upload sitesine upload edip atarsanız teşekkür ederim.

Hocam rahatsız ediyorum kusura bakmayın. Logoyu bir arkadaşım gördü ve çok beğendi. Benden rica etti acaba dosyanın düzenlenebilir halini atabilir misiniz? Onun nickini yazacağım. Dosyayı silmediyseniz herhangi bir upload sitesine upload edip atarsanız teşekkür ederim.
Hocam artık bu tür işleri ücretli yapacağım maalesef.

Dostum sadece merak ettiğimden sordum, gözünden kaçmış çünkü bir kaç kere.

Yapacağım kardeşim sabrederseniz yapacağım. Ücretsize yapıyorum hala benimki nerede diyorsunuz. Keşke açmasaydım şu konuyu.
Bu kadar söylenecekseniz moderatörler tarafından konunun kitlenmesini isteyebilirsiniz ek olarak "Artık ücretli yapıyorum. Öncekileri de tamamlamayacağım." notu düşebilirsiniz. Kimse sizi zorlamıyor. Sadece meraklarından dolayı soruyorlar.

Bu kadar söylenecekseniz moderatörler tarafından konunun kitlenmesini isteyebilirsiniz ek olarak "Artık ücretli yapıyorum. Öncekileri de tamamlamayacağım." notu düşebilirsiniz. Kimse sizi zorlamıyor. Sadece meraklarından dolayı soruyorlar.
Kardeşim 50-60 kişi istedi daha fazlada da olabilir. Yapıyorum ben zaten. Önceden de söyledim yapıyorum sabrederseniz 2-3 hafta içinde biter hepsi diye. Bunu ben 2 kere yazdım arkadaşım da yazdı. Ve hala gelip benimki nerede diye soruyorlar ben buna sinirleniyorum. Anladın mı kardeşim benim. Söylememe rağmen hala nerede diyorlar.

Kardeşim 50-60 kişi istedi daha fazlada da olabilir. Yapıyorum ben zaten. Önceden de söyledim yapıyorum sabrederseniz 2-3 hafta içinde biter hepsi diye. Bunu ben 2 kere yazdım arkadaşım da yazdı. Ve hala gelip "benimki nerede?" diye soruyorlar ben buna sinirleniyorum. Anladın mı kardeşim benim? Söylememe rağmen hala nerede diyorlar.
Yapılabilir mi bilmiyorum ancak bence şu mantıklı olurdu: moderatörler konuyu kilitleyecek, 2-3 hafta sonra hepsini bitireceksiniz ve moderatörlerden konuyu açmalarını isteyip hepsini tek seferde atacaksınız. Bir moderatöre sormak lazım tabii.

Geri
Yukarı