Ücretsiz İstediğiniz bir logo tasarımını ücretsiz yapıyorum

Nickim TheDobrevic. Profil fotoğrafımdaki gibi bir şey arıyordum ^^ tabii yaratıcılığına bırakıyorum. Şimdiden teşekkürler <3

Nick: ttBone. Oyun için Twitch, Youtube ve Instagram sayfalarında kullanacağım bir logo yapabilirsen çok sevinirim dostum.

Nickim HYPER. Aklımda fikir yok, hayal gücüne bırakıyorum.

Selam v1sion şu an kendi açtığım konuya cevap yazma iznim yok o yüzden buradan atacağım tasarımını.
Selam v1sion şu an kendi açtığım konuya cevap yazma iznim yok o yüzden buradan atacağım tasarımını.
V1.png

Dosya Ekleri

• V1.png
    V1.png
    309,2 KB · Görüntüleme: 37
Yeni başladım logo tasarımlarına. Ben de kendimi geliştirmek ve duyurmak için böyle bir şey yapmak istedim. Bana istediğiniz temayı, nick vs. söyleyin ve ben de onları yapayım. Çok yüksek bir beklentiniz olmasın ama elimden geldiğince yapmaya çalışacağım. :) Kendimi daha çok geliştirirsem yakında parayla yapmaya başlayacağım.
İsmimin yazdığı karanlık temalı bir şey yapabilirsen sevinirim.

Yeni başladım logo tasarımlarına. Ben de kendimi geliştirmek ve duyurmak için böyle bir şey yapmak istedim. Bana istediğiniz temayı, nick vs. söyleyin ve ben de onları yapayım. Çok yüksek bir beklentiniz olmasın ama elimden geldiğince yapmaya çalışacağım. :) Kendimi daha çok geliştirirsem yakında parayla yapmaya başlayacağım.
Merhaba,

Nickim Mandela .Resimdeki gibi bir tasarım yaparsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler:)

Dosya Ekleri

• 20200825_024043_0000.png
    20200825_024043_0000.png
    4,2 KB · Görüntüleme: 37
"Jeansque" tasarımlı bir şey yapabilirseniz çok sevinirim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı