Satılık İstediğiniz minimum 200 TL olan Steam oyunları

Heinz Guderian

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam, CS GO kutularımı sattım ve cüzdan bakiyemi nakite çevirmek istiyorum. Dolayısı ile başlıkta belirttiğim gibi minimum 200 TL olan oyunları size hediye edeceğim siz de bana bankadan parasını yollayacaksınız. Formül basit.
Örneğin BF 2042 420 TL ben size cüzi bir indirim yapacağım.
Mesajları bekliyorum.

Arkadaşlar selam, CS GO kutularımı sattım ve cüzdan bakiyemi nakite çevirmek istiyorum. Dolayısı ile başlıkta belirttiğim gibi minimum 200 TL olan oyunları size hediye edeceğim siz de bana bankadan parasını yollayacaksınız. Formül basit.
Örneğin BF 2042 420 TL ben size cüzi bir indirim yapacağım.
Mesajları bekliyorum.
Ne kadar olur bf 2042.

Epic ve origin'de 280tl ye düştü 2 gün önce.
Ben steam üzerinden satıyorum. Oralardan alabilirsiniz. Benim koleksiyonum steam üzerinde, ucuza oyun alacağım diye koleksiyonu bölemem :)
Benim teklif ettiğim indirim %20 tutarındadır.

Ben steam üzerinden satıyorum. Oralardan alabilirsiniz. Benim koleksiyonum steam üzerinde, ucuza oyun alacağım diye koleksiyonu bölemem :)
Benim teklif ettiğim indirim %20 tutarındadır.
Steam'de de indirime girecek kış indirimine çok az kaldı. Sakıncası yoksa steam profilinizi atabilir misiniz?

Steam'de de indirime girecek kış indirimine çok az kaldı. Sakıncası yoksa steam profilinizi atabilir misiniz?
Hocam oyun alacak mısınız? Siz steam adresinizi atın ben eklerim.

Hocam oyun alacak mısınız? Siz steam adresinizi atın ben eklerim.
Hocam şuan pek memnun değil. Steam de 60 tl bakiyem var ve operasyon dan kasıyorum. Eğer steam üzerinden kabül ediyorsanız öyle olabilir ama siz nakite çevirmek istiyorum demişsiniz. Pek alabileceğimi sanmıyorum /:

Geri
Yukarı