İstediğiniz tasarımı yapıyorum

Benimkini yaparsan buradan atabilme şansın var mı?

O görsel ile bir şey yapamam.
Benimki arada kaynadı galiba abim? 🙃

Çizim yapamıyorum :( yapabiliyorumda üşeniyorum :(
ABCDE yazan bir tema hocam şimdiden sağolun.
ABCDE.jpg

Bana Tux duvar kağıdı yapabilirsin istersen. Koyu güzel olur. 1366x768.
tux.jpg

Kaçırdım sanırım. Eğer hala yapacaksanız "Lawfix" yazılı profil fotosu yaparsanız sevinirim.
Lawfix.jpg

1080P veya 4K olabilir.
Cyberpunk ile ilgili renk gaması fazla olan bir fotoğraf güzel olur, herhangi bir yere de 'Şafak' yazarsa sevinirim.
Teşekkürler.
safak.jpg

Merhaba 1366X768 çözünütlüğüm var profilimdeki resmin tasarımını yapar mısın zahmet olmaza.
h.jpg

Biraz alakasız olacak ama şu resmi yeniden çizebilir misin daha kaliteli olarak ? Silahın üstüne de ateş deseni yaparsan çok mutlu olurum. Ama ucuna sadece mermi yerini boyamadan. Çözünürlük için 720x1280 olabilir illa lazımsa. Yoksa kafana göre netleştirebildiğin kadar netleştir. Eki Görüntüle 679837
alengirçilingir.png

Çizgifilmsi veya anime tarzı yeşil temalı, elinde kılıç tutan bir karakter logosu yapar mısın? Herhangi bir yerde "Perceival" yazarsa çok güzel olur dostum, şimdiden kolay gelsin.
Perceival.jpg

"Engin." yazan, arka plani da istediğin gibi havalı bir şey olan duvar kağıdı yapabilir misin? 1920x1080 çözünürlükte olursa güzel olur. :)
engin.jpg

Savaş temalı 1080P bir şey.

venom.jpg

Venom'a kendisi gibi bir Venom yakışır.

Hocam elinize sağlık çok güzel olmuşlar. Ama @Ayılar_Kralı hocamın istediği resim biraz detaysız olmamış mı? Diğerleri çok iyi ama o arada sanki zorla yaptırılmış gibi bir his veriyor. Dediğimi yanlış anlamayın lütfen sebebini merak ettim.

Hocam elinize sağlık çok güzel olmuşlar. Ama @Ayılar_Kralı hocamın istediği resim biraz detaysız olmamış mı? Diğerleri çok iyi ama o arada sanki zorla yaptırılmış gibi bir his veriyor. Dediğimi yanlış anlamayın lütfen sebebini merak ettim.

Üşendiğimi belirtmiştim sanki... Ha bir de attığı fotoğraf aşırı kalitesiz olduğu için 5X yakınlaştırmadan sonra detaylar aşırı kalitesizleşiyor. Sonuçta ücretsiz paralı olsa ordusunu kurarım.

Üşendiğimi belirtmiştim sanki... Ha bir de attığı fotoğraf aşırı kalitesiz olduğu için 5X yakınlaştırmadan sonra detaylar aşırı kalitesizleşiyor. Sonuçta ücretsiz paralı olsa ordusunu kurarım.
Neyse hocam canınız sağ olsun. Diğerleri çok güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı