İsteğe bağlı güncelleştirmelerin hangileri yapılmalı?

aliterz

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Windows Update'leri düzenli bir şekilde alıyorum ve kontrol ediyorum. Fakat bazı isteğe bağlı güncelleştirmeler var ve bunların hangisi ve hangilerini yapmam gerektiğini, hangi sürücüler olduğunu bilmiyorum. Bu güncellemeler hakkında bilgilendirirseniz mesut olurum, iyi günler.

1615900802832.png

İsteğe bağlı güncelleştirmeleri, bir sonraki güncelleştirmelerin henüz tamamlanmamış hali olarak düşünebilirsiniz. Yani yayınlanan sürümler sorun teşkil edebilir ya da tam kararlı çalışmayabilir. Şahsi düşüncem isteğe bağlı güncelleştirmelerin yapılmaması yönünde. Ama dediğim gibi, şahsi düşüncem bu yönde.

Selam arkadaşlar. Windows Update'leri düzenli bir şekilde alıyorum ve kontrol ediyorum. Fakat bazı isteğe bağlı güncelleştirmeler var ve bunların hangisi ve hangilerini yapmam gerektiğini, hangi sürücüler olduğunu bilmiyorum. Bu güncellemeler hakkında bilgilendirirseniz mesut olurum, iyi günler.

Eki Görüntüle 925160

Tamamını yapmalısın. Hiçbiri kritik güncelleştirme değil, o yüzden isteğe bağlılar. Fakat hepsi sürücü güncelleştirmesi. Güncel sürücü kullanmak sağlıklıdır. O yüzden yapman faydalı olur.

Sürücüleri güncellemek iyidir onun dışında diğer isteğe bağlı güncelleştirmeleri de yüklerseniz iyi olur.

Geri
Yukarı