Steam İstek listem nasıl?

Mesela ardeşim Cyberpunk 2077 çöp buglar hala bitmedi ona 800 lirada verilmez ben dedim adı üstünde istek listesi sence en iyisi ne aralarından dersen tabii ki Resident Evil serisi diyebilirim

Cyberpunk konusuna şiddetle karşı çıkıyorum yaklaşık 3 ay önce bitirdim ve hiç bugla karşılaşmadım %70'e yakın bitirmeme rağmen. Far Cry serisinin üstüne çamur atmanıza da izin veremem ne yazık ki 😅

Oradan bir tek Sid CIV 6 al geç, oynamayı öğrendiğin an da zevkle oynayıp bağımlısı olacağın bir oyun ama Gatheringstorm DLC'si almadan olmaz.

Fiyatına değecek oyun gibi gözükmüyor bazı oyunlar öyle olyor fotoları kötüde oynanışı nasıl? Çeşitlilik var mı? Alabilirim önerirsen

Mesela ardeşim Cyberpunk 2077 çöp buglar hala bitmedi ona 800 lirada verilmez ben dedim adı üstünde istek listesi sence en iyisi ne aralarından dersen tabii ki Resident Evil serisi diyebilirim
cyberpunk 2077 çöp ? Diyebilecek ek bir şeyim yok. Cyberpunk şuan bulunduğu halde çıkmış olsaydı game of year ödülünü alır geçerdi. Çok buglı çıkmış olabilir. Beklentilerden çok kırpmış olabilir. Ancak şu hali ile bile son 10 yılın çıkan en oyunlarından bir tanesi.

Cyberpunk konusuna şiddetle karşı çıkıyorum yaklaşık 3 ay önce bitirdim ve hiç bugla karşılaşmadım %70'e yakın bitirmeme rağmen. Far Cry serisinin üstüne çamur atmanıza da izin veremem ne yazık ki 😅

Çamur attım denilemez en iyisi fikrimce bence resident ben hiç Far Cry oynamadım ama videolarını izledi :/

Cyberpunk 2077 çöp? Diyebilecek ek bir şeyim yok. Cyberpunk şu an bulunduğu halde çıkmış olsaydı Game of year ödülünü alır geçerdi. Çok buglı çıkmış olabilir. Beklentilerden çok kırpmış olabilir. Ancak şu hali ile bile son 10 yılın çıkan en oyunlarından bir tanesi.

Bu konuda haklısın :) en iyilerinden ama bug konusunda haklıyım

House Flipper oyunları dışında çok güzel de.
Adamlar artık envanterim nasıl değil istek listem nasıl diyor.
O hale getirdi bizi malum kişi.

Crysis serisini tek tek alma ve tanesi 60 TL kesinlikle etmez. Ben Crysis Trilogy i indirimde 50 TL ye aldım ve 3 oyun için 50 TL sonuna kadar değer.
Paket olarak indirime girerse alacağım.

Geri
Yukarı