Steam İstek listem nasıl?

Fiyatına değecek oyun gibi gözükmüyor bazı oyunlar öyle olyor fotoları kötüde oynanışı nasıl? Çeşitlilik var mı? Alabilirim önerirsen

Çeşitlilik senin oynanış tarzına göre değişiyor misal Kültür zaferi olsun Diplomatik zafer olsun Bilim zaferi olsun Hakimiyet zaferi olsun bunların birisini diğer medeniyetlerden önce gerçekleştirmen sana zaferi getirir. Müzikleri de acayip güzel ben çoğunlukla Osmanlı'yla oynuyorum Yelkenler biçilecek marşıyla çoğu kez hakimiyet zaferi yapmışımdır. Lakin Osmanlı oynamak için ve daha çok başka medeniyetleri denemek içinse Gatheringstorm DLC'sini almanız gerekiyor. Arkadaşım 1587 saat oynadı ve hala da deli divane gibi oynamaya devam ediyor.

Fry Cry , Resident evil bunların çoğunu eklemissiniz , bence incelemeler araştırılarak kaliteli 1 veya 2 yapımı eklense daha mantıklı gibi.Ek olarak listede Titanfall 2 var ,yakın zamanda oynadım gayet kaliteli, güzel de indirim alıyor tavsiye ederim.

Benim liste de şöyle, yaz indirimini bekliyoruz:
-Anomaly Agent
-Assassin's Creed® Revelations
-Baldur's Gate 3
-Call of Duty® 4: Modern Warfare® (2007)
-Call of Duty®: Modern Warfare® 2 (2009)
-Call of Duty®: Modern Warfare® II
-Commandos 3: Destination Berlin
-Crusader Kings III
-ELDEN RING
-Far Cry® 6
-Forza Horizon 5
-Frostpunk 2
-God of War
-Grand Theft Auto IV: The Complete Edition
-Half-Life 2
-Mount & Blade II: Bannerlord
-Sifu
-Sniper Elite 5
-Stray
-The Last of Us™ Part I

Çeşitlilik senin oynanış tarzına göre değişiyor misal Kültür zaferi olsun Diplomatik zafer olsun Bilim zaferi olsun Hakimiyet zaferi olsun bunların birisini diğer medeniyetlerden önce gerçekleştirmen sana zaferi getirir. Müzikleri de acayip güzel ben çoğunlukla Osmanlı'yla oynuyorum Yelkenler biçilecek marşıyla çoğu kez hakimiyet zaferi yapmışımdır. Lakin Osmanlı oynamak için ve daha çok başka medeniyetleri denemek içinse Gatheringstorm DLC'sini almanız gerekiyor. Arkadaşım 1587 saat oynadı ve hala da deli divane gibi oynamaya devam ediyor.

Teşekkür ederim birkaç videosuna bakıp karar vereceğim iyi gözüküyor

Geri
Yukarı