İstemeden yanlış kişiye taş attım

Ailene, öğretmenlere falan haber ver. Bir yerde sıkıştırılırsan diğer arkadaşların dedikleri gibi dövülmek yerine elinden geldiğince savun tek kişi gelirse, dayak yemek basit iş değil dayak ye geç demeyin. Savunurken hiç vurmaya çalışma daha suçlu olursun bu sefer toplanıp gelir. Tabii bunlardan önce dediğim gibi ailene ve öğretmenlerine danış. Dediklerim en ekstrem durumda yapabileceğin. Özürünü dilemişsin gerekirse birkaç kişi topla gözü korksun sadece, elinden geldiğince kavgaya karışma. Kavgada ya döver ya dövülürsün. Gerek yok öyle şeylere.

Ya ben kendimi nasıl affetdirebilirim diyorum ya hocam.
Hocam hata sizde ama adam da sakin birine benzemiyor serseri bi tipse laf anlatamazsınız ona zaten hepsi 3 iq oluyor.En iyisi birine söylemek durumu yada dediğim gibi kaçmak veya dayak yemek serseri tipli biri değilse laf anlatmaya çalışın özür dileyin diycem ama telefonu yüzünüze kapattığına göre çok normal biri değil.

Hocam hata sizde ama adam da sakin birine benzemiyor serseri bir tipse laf anlatamazsınız ona zaten hepsi 3 IQ oluyor. En iyisi birine söylemek durumu ya da dediğim gibi kaçmak veya dayak yemek serseri tipli biri değilse laf anlatmaya çalışın özür dileyin diyeceğim ama telefonu yüzünüze kapattığına göre çok normal biri değil.

Arkadaşları ne güne duruyor ki? Tek başına olmamalı böyle durumlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı