İstemeden yanlış kişiye taş attım

Arkadaşları ne güne duruyor ki? Tek başına olmamalı böyle durumlarda.

Arkadaşlarıım kendimiz çözeriz diyorlar ama inanmıyorum eskiden kandırdıkları da var ortada kaldım diyebilirim size özür dilemek istedim telefonu yüzüme kapatdı cesartlenip affetmesini istemeye yanına falan gidersem dayak yerim kesin ama yalvarmakta istemiyorum işte.

Doğru söylüyorsunuz hocam ama kendini savunurken vurmaya çalışmasam beni pataklar orasıda var.

Dayak yedikten sonra zoruna gidebilir veya arkadaşların arasında dalga konusu olursun.

Arkadaşlarım dediğiniz kişiler gerçek birer arkadaş değil bilin istedim arkadaş dediğin ortada bırakmaz arkadaşını.

Dayak yedikten sonra zoruna gidebilir veya arkadaşların arasında dalga konusu olursun.
Bu doğru onu tanıyorum herifin teki ama yinede kendimi suçlu hissediyorum af dilesem bile affetmezse kaçarım belki.

Arkadaşlarım dediğiniz kişiler gerçek birer arkadaş değil bilin istedim arkadaş dediğin ortada bırakmaz arkadaşını.
Haklısınız yani 1,5L Kola al kendimiz çözeriz diyorlar ama ben o kolayı bile almadım onun yerine kaçarım daha iyi.

Dostum kaçacaksında nereye kadar kaçacaksın?

Hocam 22 yaşında adamsınız. Askerlik yaşınız gelmiş. Yakında evlenecek yaşa da geleceksiniz, yuva kuracaksınız. Hâlâ daha şakasına taş atma oyunu mu oynuyorsunuz? Hak etmişsiniz vallahi güzel bir ders olur. Tabii dövsün demiyorum ama bir ders çıkartmanız lazım. Kimseye şaka da olsa taş atmayın.

Hocam özel değilse kaçıncı sınıfsınız? Kaçsanızda o elemanlar sizi her türlü yakalar. Adamı yaralamışsınız bildiğin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…