İstenilen ISO imajı hazırlanır

Hocam kolay gelsin. Sistemim biraz eski ama SSD bulunuyor. Hızlı çalışmasında sorun yok Windows 10'un ama gereksiz işlemler falan RAM'i sömürüyor buda FPS sorunu falan yapıyor. Rica etsem böyle gereksiz servisleri, defender'ı falan kaldırabilir misiniz? RAM kullanımının düşük olması çok önemli. Yapabilirseniz eliniz dert görmesin.

@Mikatokushi Luna ve @3070 OverClocklayan 'ın istekleri dışında diğerlerini mantıksız buldum hocam. Sonuçta bahsi geçen yazılımlar her gün güncelleniyor. Yani formattan sonra yine manuel güncellemek gerekecek veya sürekli ISO dosyası güncel tutulacak.

Ek yazılım eklenecekse bence maksimum Office 365 olmalı. :)

Office olan, şu MS'un kullanıcı haklarını erişim hakları olan güncellemeler hariç full sürüm olan gereksiz özellikleri kaldırılmış ve kendi aktifleşen W7 Ultimate çok hoş olur hocam. Ultimate çok eski cihazlara ağır gelebiliyor ama ne fark eder :)

Hocam kolay gelsin. Sistemim biraz eski ama SSD bulunuyor. Hızlı çalışmasında sorun yok Windows 10'un ama gereksiz işlemler falan RAM'i sömürüyor bu da FPS sorunu falan yapıyor. Rica etsem böyle gereksiz servisleri, Defender'ı falan kaldırabilir misiniz? RAM kullanımının düşük olması çok önemli. Yapabilirseniz eliniz dert görmesin.

Yapabilirim hocam. Listeye ekledim.

Office olan, şu Ms'un kullanıcı haklarını erişim hakları olan güncellemeler hariç Full sürüm olan gereksiz özellikleri kaldırılmış ve kendi aktifleşen W7 Ultimate çok hoş olur hocam. Ultimate çok eski cihazlara ağır gelebiliyor ama ne fark eder :)

Yapabilirim hocam. Listeye ekledim.

@Mikatokushi Luna ve @3070 OverClocklayan'ın istekleri dışında diğerlerini mantıksız buldum hocam. Sonuçta bahsi geçen yazılımlar her gün güncelleniyor. Yani formattan sonra yine manuel güncellemek gerekecek veya sürekli ISO dosyası güncel tutulacak.

Ek yazılım eklenecekse bence maksimum Office 365 olmalı. :)

Hocam bir araç bırakacağım sisteme. Oradan istediği zamanda tek tıkla güncelleyecekler.:)
Arkadaşlar, ISO imajlarınızı akşam Google Drive'ye yükleyeceğim. Beklemede kalın :) @alpethz @3070 OverClocklayan @simplified.erdem @Mikatokushi Luna @jhıef @Qualcomm Dimensity @Windows 7.
@jhıef sizin 64 bitler bugüne hazır. Ama 32 bitleri yetiştirmeye çalışacağım :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı