İstenmeyen bir şeyler için sürekli tavsiye verilmesi

İltifatlardan rahatsız olmak özgüvensizlin belirtilerinden değil miydi?
Bir de senin yerinde olmak için neler verebilecek o kadar kişi varken bundan bu kadar rahatsız olman da ilginç...

Bir de senin yerinde olmak için neler verebilecek o kadar kişi varken bundan bu kadar rahatsız olman da ilginç...

Özgüvensizlik diyemem de nasıl desem kendi yeteneğim veya işlerim ile öne çıkmak isterim. Mesela insanlar ile iletişimim iyi değil diyorum ve tezgahtar gibi işlere girmiyorum. Keza bende başkalarına imrendiğim yerler oluyor ama gidip te şunu ol bunu yap diye takılmıyorum millete yani.

Keza bunları söyleyen insanlar sadece uzaktan söyledikleri için böyle konuşuyorlar. Sektörün içinde olsalar tövbe edeceklerinden eminim. Keza kendileri de öyle ahım şahım işler yapmıyorlar yani.

Dışarıdaki 738282764839. kişiye söyleyebilirsem olabilir belki.

Herkesin her dediğini ciddiye alıyorsanız bence sorunu kendinizde arayın derim. Herkesin her dediği ciddiye alınmaz.

Herkesin her dediğini ciddiye alıyorsanız bence sorunu kendinizde arayın derim. Herkesin her dediği ciddiye alınmaz.

Ya takmıyorum da karşılık vermekten veya dilemekten yoruldum yani. Kökten çözüm istiyorum.

İş hakaret noktasına kadar gitmese. Ha bazıları sesini çıkarmıyor mesela. Bir bakıma taciz gibi bir şey ama dediğim gibi kalıcı çözüm arıyorum.

Geri
Yukarı