İstesek Bile Bu Vücudu Yapabilmek Ne Kadar Zamanımızı Alır ?

daywalkers

Kilopat
Daha fazla  
Lütfen bu işle ilgilenenler cevaplasın.
Resim şu;

tumblr_static_7009_613998962008032_1235016167_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
4 yılda yaparsın.
Sıfırdan başladığını varsayarak 4 yıl diyorum.
Tabi 4 yılda haftada 6 gün antrenman yapacaksın en iyi supplement kombinasyonunu yapacaksın. Dinlenme uyku en iyi şekilde olacak.
Tüm bunlara beslenme de dahil.
Beslenme de en iyi şekilde olacak.
Doping Steroid Hormon vs. olmadan bu anlattığım şekilde 4 yılda yapılır.

Son düzenleme:
Böyle bir vücuda sahip olmak için 3-4 sene disiplinli çalışmak yetmez hayat tarzın bu vücuda uygun olmalı. Uğurcanın dediği gibi ancak 4 yıl şöyle spor yapıyım bu vücuda kavuşayım sonra istediğimi yaparım diyen birisi bu vücuda ulaşamaz bence. Öncelikle ne istediğini belirlemeli ve başlamalısın.

Arkadaşlar haklı. Bu vücudu yaptıktan sonra hava atmaman gerek. Yeri geldiğinde at havanı :cool::D. Disiplinli,başarılı,gayretli,azimli olursan. Her şeyi yaparsın:like:

Böyle bir vücuda sahip olmak için 3-4 sene disiplinli çalışmak yetmez hayat tarzın bu vücuda uygun olmalı. Uğurcanın dediği gibi ancak 4 yıl şöyle spor yapıyım bu vücuda kavuşayım sonra istediğimi yaparım diyen birisi bu vücuda ulaşamaz bence. Öncelikle ne istediğini belirlemeli ve başlamalısın.
Ben ortalama bir değer yazdım.
Kimisinde 4 yıl kimisinde 5 yıl , ama ortalama 4 yıl.

Yok yanlış ifade etmişim 4 yılda ulaşılmaz demiyorum sadece 4 yılda ulaşılmaz demek istedim. Yani 4 yıl yapıp bırakırım diyen biri 4 yılda o vücudu yapamaz.

2 Yılda yapılır arkadaşlar 4 yıl nedir ? Normal kilolarda olan birisi için söylüyorum. 4 Yıl uzun bir süre. Vücut tipiniz ektomorfik veya mezomorfik ise 2 yıl. Endomorfik olanlar için bu süre 4 yıl olabilir fakat çoğu insan ektomorfik ve mezomorfik oluyor.

4 yıl mı ? Haha. :) Sadece biraz kol ve göğüs var. Bunları 6 ayda yapabilirsin. Karın kası var. Sırtı zaten göremiyoruz. Disiplinli bir çalışma ile 1 yılda yaparsın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı