İsteyen ilk 10 kişiye bedava amatör logo yapıyorum

Hocam Yusuf D yapar mısın? Zoom'dan ders anlatıyorum koyabilirim her yere. Öğretmenliğe uygun bir şey varsa tabii. Size bırakıyorum kendimi muhteşem olacağını biliyorum işinizi biliyorsunuz. Logitech logosundan uyarlayabiliriz aşağıdan kopya çektim. @Radian

Siz nasıl bir şey istiyorsunuz hocam?

Zamanınız olduğunda Logitech G'nin ve Samsung S serisinin logosunu harmanlayıp altına "logikechS" yazabilir misiniz? Bahsettiğim logolar aşağıda.

logitech-gaming-logo-png-transparent-logitech-g-logo-11562915690slwbomsjym.png

S_from_Samsung_Galaxy_S_logo.svg.png

Cobra Kai Miguel Diaz'ın karate kıyafetleriyle olduğu bir fotoğraftan logo yapmanız mümkün mü ? Altına bir yazıya gerek yok efektli falan olsa yeter. Bu arada 10 kişi demişsiniz herkese yardımcı olmaya çalışıyorsunuz. Helal olsun.
Hocam değişmesini istediğiniz yer var mı?
ceki cen.jpg

Hocam Yusuf D yapar mısın? Zoom'dan ders anlatıyorum koyabilirim her yere. Öğretmenliğe uygun bir şey varsa tabii. Size bırakıyorum kendimi muhteşem olacağını biliyorum işinizi biliyorsunuz. Logitech logosundan uyarlayabiliriz aşağıdan kopya çektim. @Radian
Değişmesini istediğiniz yer var mı hocam? Logitechle ilgili yazdığınızı sonra gördüm isterseniz değiştireyim.
bakalim.jpg

Zamanınız olduğunda Logitech G'nin ve Samsung S serisinin logosunu harmanlayıp altına "logikechS" yazabilir misiniz? Bahsettiğim logolar aşağıda.

Dahaçok logitech oldu amma.jpg

Logitech logosuna biraz daha benzedi.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 965499

Değişmesini istediğiniz yer var mı hocam? Logitechle ilgili yazdığınızı sonra gördüm isterseniz değiştireyim.
Eki Görüntüle 965561

Eki Görüntüle 965575
Logitech logosuna biraz daha benzedi.

Teşekkürler hocam, ancak daha çok böyle bir çalışmadan bahsediyordum. Yine de elinize sağlık.
"logikechS" olacaktı, "logikecsh" olmuş ama olsun. 😊

1617958305078.png

Teşekkürler hocam, ancak daha çok böyle bir çalışmadan bahsediyordum. Yine de elinize sağlık.
"logikechS" olacaktı, "logikecsh" olmuş ama olsun. 😊

Böyle iyi mi hocam?
nası.jpg

Eki Görüntüle 965499
Hocam şu fotoğrafı kullanıp arkasını kıyafete göre turuncu,sarı efekt yapma şansınız var mı ? Altına da turuncu şekilde Cobra kai yazabilirsiniz. Cobra Kai'in logosu da var onu da sağa sola küçük şekilde koyabilirsiniz. Çok şey istiyormuş gibi oluyor kusura bakmayın ama en sade dille açıklamaya çalışıyorum sağolun yinede :) .
1617964044565.png

Geri
Yukarı