İsteyene logo yapabilirim

• Konuyu başlatan avis1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 280
  • Görüntüleme 10B
thewitcher.png

Arkadaşlar şu an isim var akşam hazırlayabilirim.

Ne zaman boşsan o zaman yap. Ben beklerim. Bu arada benim logonun fontu yukarıdaki gibi olsun.

Eğer uygunsanız CptChivas yazılı yapabilir misiniz? 1080 çözünürlük duvar kağıdı için. Arka planı size bırakıyorum.

Hocam eğer yapabilecek iseniz bana bir tane yapar mısınız? Böyle Yuri Boyka animasyon şeklinde ve önde "Bakkal Amca" yazar. Biliyorum "ketçap mayonez olsun mu?" Diyecekseniz ama...

Eğer uygunsanız CptChivas yazılı yapabilir misiniz? 1080 çözünürlük duvar kağıdı için. Arka planı size bırakıyorum.
chiva.png
chiva2.png

Hocam eğer yapabilecek iseniz bana bir tane yapar mısınız? Böyle Yuri Boyka animasyon şeklinde ve önde "Bakkal Amca" yazar. Biliyorum "ketçap mayonez olsun mu?" Diyecekseniz ama...
Ben hiçbirşey anlamadım.🙂

Kardeşler haftasonlari zamanım oldukça elimden geldiği kadar logo başlık gibi isteklerinizi yapabilirim.
Sosyal de genellikle oyun ve donanım la ilgili konular var amacım grafik tasarım konuları fazla olmadığı için biraz hareketlendirmek istiyorum.(yapabilirsem)
1-Tasarımın ebatları
2-Cıktı formatı.
3-Kullanılacak renk ve görseller
4-Daha önce yapılmış benzerler örnekler.
Yaptığım örnekler

Eki Görüntüle 906132

Eki Görüntüle 906133
Eki Görüntüle 916183
Eşimin kanalı içinde yapabilir misiniz?
1-Video sonlarına eklenecek
2- önemli değil
3- yemek ve el sanatları ile ilgili. Mesela alet edevat yada mutfak eşyaları olabilir.
4- malesef yok.
Kanalın ismi "Feridenin Elinden"
Logo altı yazı tarzında olabilir.
Şimdiden teşekkürler.

Profilimdeki arkaplana benzer, orada yazan nickin olduğu, punk temalı bir logo yapabilir misiniz? Arkada mümkünse fotoğraf olmasın. Kırmızı ve mavinin harmanlanması güzel olabilir. İstediğiniz zaman, müsait olduğunuz vakit yapabilirsiniz. Şimdiden ellerinize, emeğinize sağlık. İyi çalışmalar.

1920x1080
PNG ama transparent olmadan.
Profilimdeki arka planda örnek çalışma var.

Reis bana tooesperhd yazabilir misin rica etsem.

Geri
Yukarı