Istick Pıco çatlak kısmı değiştirilebilir mi?

behzat_c

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Dün Istick Pıco aldım ve herhalde kapağını fazla sıktılar bana satan dükkan. Açmaya çalıştığımda açılmadı hiçbir şekilde kimse açamadı. Penseyle açmayı denerken fotoğraftaki yer çatladı. Orayı değiştirebiliyor muyuz? Varsa link atar mısınız? Ayrıyeten bu ürün orijinal değil sanırım. Yazılım güncelleme programında cihazı görmüyor. Üst tarafı çıkarmam mı gerekiyor algılaması için?

Çatlağın fotoğrafı:

Dosya Ekleri

• IMG20220509152540.jpg
    IMG20220509152540.jpg
    43,8 KB · Görüntüleme: 53
Daha uygun üst seviye bir atomizer ile kullanım yapın bence pico ile gelen atomizer pek tat vermiyor uğraştığınıza değmez.

Link yok çünkü malum sebeplerden ülkemizde yasak :D ikinci el bakmanız lazım picoyu sıfır aldıysanız eğer kutu üzerinde doğrulama kodu vardır sitesinden bir kontrol edin derim.
Replika bile olsa yazılım atılabiliyor olması lazım.

Gördüğüm kadarıyla cam çatlak, cam değişiyor. Yasal olmadığı için link atmak doğru mu bilmiyorum o yüzden Google'a istick pico cam yazarsanız bulabilirsiniz.

Link yok çünkü malum sebeplerden ülkemizde yasak :D ikinci el bakmanız lazım picoyu sıfır aldıysanız eğer kutu üzerinde doğrulama kodu vardır sitesinden bir kontrol edin derim.
Replika bile olsa yazılım atılabiliyor olması lazım.
Kutusu yok attık. Ama duyduğuma göre üstüne orijinal barkod basmışlar sahteciler. Valla görmüyor cihazı programı. Ne yapacağım anlamadım. Bu arada trendyolda 14 tlye atomizer buldum onlar olmaz mı?
Gördüğüm kadarıyla cam çatlak, cam değişiyor. Yasal olmadığı için link atmak doğru mu bilmiyorum o yüzden Google'a istick pico cam yazarsanız bulabilirsiniz.
Trendyolda 14 tllik kırmızı olan değil mi?

Hocam bence konu ile ilgili etraflıca bir araştırma yapın anladığım kadarı ile pek bilginiz yok bu şekilde kullanım yapmanız tehlikeli olabilir.

Hocam kaliteli pil kullandığınız sürece sıkıntı çıkarmaz eğer hazır coil ile kullanım yapacaksanız yazılım işi ile falanda uğraşmanıza gerek yok içinden çıkan hazır coillerin watt ayarına dikkat edin üzerinde yazan sınırların üstüne çıkmamaya özen gösterin pilinizi çok zorlamayın.

Hocam kaliteli pil kullandığınız sürece sıkıntı çıkarmaz eğer hazır coil ile kullanım yapacaksanız yazılım işi ile falanda uğraşmanıza gerek yok içinden çıkan hazır coillerin watt ayarına dikkat edin üzerinde yazan sınırların üstüne çıkmamaya özen gösterin pilinizi çok zorlamayın.
Videolarda hep yeşil renkti piller benimki mavi. Sony vct6 pil alsam sıkıntı çıkar mı?

Coil bir tane yedek çıktı onu takacağım çünkü bu yandı biraz.

Geri
Yukarı