İstisnalar Kaideyi Bozmaz

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İstisnalar kaideyi bozar mı? Sözleri çok hoş, aşırı yüksek sesle dinlerim bazen. Kimi zaman aşırı gaza getiren, kimi zamanda shitpostların mükemmel başyapıtıdır. Kısacası mükemmeldir, görüşlerinizi merak ediyorum.

Sözlerinde çok bir şey bulamadım aslında etkileyecek aynı şekilde müzikte de öyle pek bir şey yok bilemedim ya. Kötü değil ama özel bir tarafı yok bence. Sagopa yapmış o kadar.

Güzel bir parça, hoşuma gidiyor eksantrik havası.

Sanki aşağıdaki parçasında "ben rapte bir istisnayım" diyen Ceza'ya bir göndermeydi diye hatırlıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Güzel bir parça, hoşuma gidiyor eksantrik havası.

Sanki aşağıdaki parçasında "ben rapte bir istisnayım" diyen Ceza'ya bir göndermeydi diye hatırlıyorum.

Evet bunu biliyordum ama şimdi hatırlattınız. İkisi de çok başarılı ama...

Bana kalırsa Türkçe Rap direkt Sagopa Kajmer'in kendisi. Bu kadar başarılı bir sanatçı daha tanımıyorum.
Şanışer'i dinlemenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı