İsviçre'ye gidilmeli mi?

Selamlar herkese iyi geceler bir arkadaş yeni yazmış benim de mailime bildirim düşünce böyle bir konu olduğunu hatırladım. O günden birkaç ay sonra İsviçreye geldim 3 ay kaldım adapte olmak için ve Türkiyeye tekrar döndüm okula ara vermiştim bir dönem kadar ama ara vermeme değdi hatrı sayılır bir para ve kullandığım tüm teknolojik aletleri yenilemiş bir şekilde döndüm İsviçre’den daha sonra okuluma döndüm ve ikinci dönemi okuduktan sonra tekrar İsviçredeyim şu an her şey iyi gidiyor ancak önceliğim üniversitemi bitirmek çünkü iş hayatı bana öğrenciliğin değerini fazlasıyla gösterdi yazı burda geçirdikten sonra son sene için okuluma dönüp son seneden sonra kararımı vereceğim ki büyük ihtimalle İsviçreye döneceğim tekrardan çünkü temmuzdan bu yana şöyle bir gelişme oldu: Ailem de İsviçre’ye yerleşme kararı aldı 2023 ocak ayında bütün ailem tamamen yerleşmiş olacak ben de büyük ihtimalle onların yanına geçeceğim bir şekilde yanıtlar için herkese teşekkürler iyi geceler, bu arada soru varsa alabilirim cevaplayabildiğim kadar cevaplarım.

Ailenize ve size böyle bir kapı açıldığı için şanslısınız. Bu şansa sahip olmak isteyen milyonlar var maalesef. Okumaya öncelik veriyorsanız ve eğer bir sene daha okuduktan sonra gitme şansınız varsa dediğiniz gibi okulunuzu bitirip öyle gitmeniz mantıklı olur. Yapabiliyorsanız 2. dönem derslerini de 1. dönemde bitirip süreci hızlandırmayı deneyin :). Adınıza sevindim. İsviçre'ye geldiğimde beni işletmenizde misafir edersiniz umarım :).

Yeni konular

Geri
Yukarı