İşyeri 18 yaş altı vukuatlı nüfus kayıt örneği istiyor

396162

Hectopat
Lise son sınıfım. Bu sene staj yeri olarak bir şirkete girdim. Bana oraya çalışan aldıklarında ki belgeleri attılar mesela vukuatlı nüfus kayıt örneği istiyor ama 18 yaş altı sanırım bunu alamıyor. Çünkü e-Devlet'de yaşınız yetmiyor tarzı bir uyarı var. Annemin e-devletinden alabiliyorum ama bu sefer de aile olarak alabiliyoruz orada da tüm ailenin T.C. No bilgisi vb. her şey yazıyor. Ben bunu sadece benim bilgilerimi gösterecek şekilde nasıl alabilirim? Annem kendisine özel vukuatlı nüfus kayıt örneği alabiliyor veya aile olarak ama sadece benim bilgilerimin göründüğü belgeyi alamıyoruz. Ayrıca garanti bankasında hesap aç şartı vardı bugün gittik bankaya staj yerimin belge vermesi lazımmış mesaj attım gelen cevap öyle bir belge yok sen normal hesap aç dediler. Yani benden ne bekliyorlar anlamıyor 18 yaş altı normal hesap açamıyormuş garanti bankasında sadece staj hesabı açabiliyorsun ama onun içinde orada staj yaptığına dair bir belge lazım. Staj yapacağım yer de böyle bir belge yok sen normal hesap aç diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı