Çözüm "It can not boot in BIOS/Legacy mode" Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fatihveliioglu

Decapat
Herkese merhaba. Öncelikle bilgisayarımda kurulumu bir Windows 10 mevcut ama çok yavaş çalışıyor. Ben de 120 GB bir SSD aldım ve bilgisayara USB ile format ataya çalışıp Windows 10 SSD'ye yüklemek istiyorum ama bir türlü atamadım.

İSO dosyasını flash bir program yardımı ile çıkardım.

Anakartım: Acer’in Aspire M3910 modeli ve çok eski bir anakart, bundan dolayı bir sıkıntı yaşıyorum sanırım.

IMG_0640.JPG

Bu görselde hayatı alıyorum.

Çözüm
Belleği UEFI modunda yazdırmışsınız ama anakartınız eski olduğundan UEFI desteklemiyor.

Bu şekilde yazdırın:

382385
Herkese merhaba. Öncelikle bilgisayarımda kurulumu bir Windows 10 mevcut ama çok yavaş çalışıyor. Ben de 120 GB bir SSD aldım ve bilgisayara USB ile format ataya çalışıp Windows 10 SSD'ye yüklemek istiyorum ama bir türlü atamadım.

İSO dosyasını flash bir program yardımı ile çıkardım.

Anakartım: Acer’in Aspire M3910 modeli ve çok eski bir anakart, bundan dolayı bir sıkıntı yaşıyorum sanırım.

Eki Görüntüle 382365

Bu görselde hayatı alıyorum.
Rufus ile USB'ye yazdırmalısınız. Rufus programında GPT yazan yeri MBR olarak ayarlayıp öyle yazdırın sorununuz düzelecektir.

Arkadaşlar bana da MBR olarak yapabilen var mı acaba? Bilgisayar açılmadığı için yapamıyorum, Windows XP bile olsa olur. Gerisini hallederim, yardım edin lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı