It Takes Two - Friend's Pass nasıl indirilir?

enes_yldrm_1

Hectopat
Daha fazla  
Game Pass'ten It Takes Two yükledim ve arkadaşımla oynamak istiyorum ve arkadaşımın It Takes Two'su yok. İnternette It Takes Two - Friend's Pass'tan yapılıyor diye gördüm ama EA App ve Xbox'ta bulamadım Friend Pass'i. Acaba arkadaşım nereden indirmesi lazım?

Origin'den indirmesi gerekiyor. Sizinde onu Origin'den davet etmeniz gerekiyor
2 şey sormak istiyorum:

1) Ben EA App'den indirdim o Origin'den indirse sıkıntı olur mu?
2) Bu görselde sadece 1. bölüm ücretsiz diyor. Acaba bunun full hali var mıdır arkadaşım için?

Dosya Ekleri

• resim_2022-04-29_215656374.png
    resim_2022-04-29_215656374.png
    67,3 KB · Görüntüleme: 266
2 şey sormak istiyorum:

1) Ben EA App'den indirdim o Origin'den indirse sıkıntı olur mu?
2) Bu görselde sadece 1. bölüm ücretsiz diyor. Acaba bunun Full hali var mıdır arkadaşım için?

1) Arkadaşının zaten Origin'den indirmesi gerekiyor başka yerden indirirse olmaz. Sizinde oyunu Origin'le beraber açmanız gerekiyor arkadan EA App'i kapatın onunla işiniz yok.

2) Arkadaşınız Origin'den indirip oyuna girdiği zaman siz onu davet edeceksiniz friend Pass aktif olacak yani Full hali olacak

1) Arkadaşının zaten Origin'den indirmesi gerekiyor başka yerden indirirse olmaz. Sizinde oyunu Origin'le beraber açmanız gerekiyor arkadan EA App'i kapatın onunla işiniz yok.

2) Arkadaşınız Origin'den indirip oyuna girdiği zaman siz onu davet edeceksiniz friend Pass aktif olacak yani Full hali olacak
Origin'e girdim orada ea play üyeliğim çıkmadı niyeyse ve oradan indiremiyorum. Emin misiniz EA App'ten indirince olmadığına ? (Origindeki ve EA App'teki hesaplarım aynı ama Origin'den gözükmüyor.)

Geri
Yukarı