İtalya - Türkiye maçı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gel göz doktoruna gidelim bütün hastane masrafların benden. Diyelim ki merih o topa dokunmasa ve es geçse, arkada ki italyan oyuncu bom boştu, ah pardon gözler sıkıntılıydı.

Ben Şenol hocanın taktiği yanlış diyorum sen Merih diyorsun gel beyin ameliyatına götüreyim seni masraflar benden :D

Şenol Hoca takıma "hücum oynayın, hep bastırın, rakip kaleyi şut yağmuruna tutun" demediği için mi suçlu yani? Deseydi sorun halloluyor muydu?

Elbette defansif oynatacaktı ama oyuncularımızın hiçbiri kendi kalitesine yaklaşamadı. Defanstan top çıkaramadık.

Grubun favorisine yenilmenin tesellisi vardır. Diğer iki takımı yenebilmek önemli.

Şu maçta 1-0 geriye düştükten sonra bile fazla yemeyelim kafasıyla oynayan bir milli takım vardı. Pas kesen, pas atan Ozan Tufan'ı çıkarıp yerine el freni Kaan Ayhan'ı aldı. Kaan zaten aldığı pası ileri atmak yerine Çağlar ve Merih'e döndüğü için zaten İtalyanlar pres bile yapmadan bizim yarı sahamızda fink attılar. Merih'in golü şanssızlık ama ben orada Uğurcan'ın bir tık hatalı olduğunu düşünüyorum. 3 senedir Türkiye'nin en büyük 4. kulübünde tam sezon 11 oynayan bir kaleci yan ve hava toplarında bu kadar etkisiz olamaz arkadaş. Kenardakiler de Uğurcan'dan farksız. Burak Yılmaz denen vasıfsız forvet yerine bidon koysan daha az ofsayta düşerdi. Kaleye isabetli şut atamadan maç bitiren vasat bir takım izlenimi vardı. Fransa maçını izlememiş olsam İtalya'ya böyle oynamamız normal diyeceğim ama bir takım kontra atak yapamayacak kadar geriye yaslanmaz. Kimse kusura bakmasın. Bu maç net bir şekilde Şenol Güneş'in dahiyane tek ön liberolu geriye yatmaya çalışma fikri yüzünden verildi. Hayatımda izlediğim en kötü takımdı. 3. lig takımını koysan kaleye 1 tane isabetli şut çekerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı