Ücretli İtalya'dan ürün getirmek

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

Heinz Guderian

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selamlar, 29 şubatta İtalya'dan İstanbula geleceğim. Hali hazırda bu uçuş için biletim var.
Lakin christmas dolayısı ile aralık ortasında da gelmeyi düşünüyorum. Buna benzer bir konuyu farklı forumda görmüş olabilirsiniz, oradan esinlendim. Randıman alabilirsem her ay italya-istanbul arası gelebilirim.

Başlıkta belirttiğim gibi komisyon karşılığı istediğiniz bir ürünü getirebilirim.

Şu ürünleri getirebilirim =>

* Laptop
* Tablet
* Telefon

Getirme ücreti =>
Telefon: 100 euro (kayıt size ait)
Laptop : 100 euro

Elektronik dışı ürünler =>

Mont: 30
Kot veya diğer pantolon: 15 euro
Kazak: 15 euro
Ayakkabı-Bot: 40 euro
Parfüm: 20 euro

22 Ocakta'da istanbula geliyorum. Bilgilerinize.
Konu günceldir, fiyatlarda indirim olabilir.

Son düzenleme:
Arkadaşlar selam, 29 şubatta İtalya'dan İstanbul'a geleceğim. halihazırda bu uçuş için biletim var.
Lakin christmas dolayısı ile aralık ortasında da gelmeyi düşünüyorum. Buna benzer bir konuyu farklı forumda görmüş olabilirsiniz, oradan esinlendim. Randıman alabilirsem her ay İtalya-İstanbul arası gelebilirim.

Başlıkta belirttiğim gibi komisyon karşılığı istediğiniz bir ürünü getirebilirim.

Şu ürünleri getirebilirim =>

* Laptop.
* Tablet.
* Telefon.

Getirme ücreti =>
Telefon: 280 euro (kayıt size ait)
Laptop: 280 euro.
Tablet: 100 euro.

Elektronik dışı ürünler =>

Mont: 50 euro - 120 euro.
Kot veya diğer pantolon: 15 euro.
Kazak: 15 euro.
Ayakkabı-bot: 30-80 euro.
Parfüm: 25 - 45euro.

22 Ocakta'da İstanbul'a geliyorum. Bilgilerinize.
Konu günceldir, fiyatlarda indirim olabilir.

Hocam komisyonu sanki biraz fazla alıyorsunuz. Bu durumda çoğu ürünü yurt dışından almanın bir kârı kalmıyor.

Hocam komisyonu sanki biraz fazla alıyorsunuz. Bu durumda çoğu ürünü yurt dışından almanın bir kârı kalmıyor.
Hocam selamlar istişare ettim ve araştırdım. Farkındayım düşüreceğim. Anlayışınız için teşekkürler.

Fiyatlar günceldir.

Son düzenleme:
İtalya'da IPhone 14 ne kadar şuan hocam? Ek olarak konsol getiririm diyorsanız PS5 fiyatını da öğrenebilir miyim?

İtalya'da IPhone 14 ne kadar şuan hocam? Ek olarak konsol getiririm diyorsanız PS5 fiyatını da öğrenebilir miyim?
PS5 fiyatları siteden siteye değişiklik gösteriyor. Direkt amazon.it yada mediworld it 'ten bakabilirsiniz.
Devlete vereceğimiz vergiyi, size vermemizi bekliyorsunuz heralde. Getirmek için 150 Euro nedir? Güncel kur ile 4700 TL yapıyor. Alacağımız üründen edeceğimiz kar ne olacak ki, 4700 TL size ödeyelim? Neyse iyi çalışmalar size.
1703110394209.png

Bence fiyat gayet uygun. Ama yine de 100 EURO'ya çektim.

Geri
Yukarı