itch.io içerisindeki her oyun güvenli midir?

"İtch. IO" içerisinden biraz oyun indirmeyi ve denemeyi düşünüyorum. Her oyun virüssüz, güvenli midir? Yani yapımcılar aralarına ufak bir virüs sıkıştırmış olabilirler mi? :D

Güvenli olmayabilir çünkü korsan Steam oyunlarını paketleyip sudan ucuza satıyorlar bir kaçığı vardır kesin.

Güvenli olmayabilir çünkü korsan Steam oyunlarını paketleyip sudan ucuza satıyorlar bir kaçığı vardır kesin.
Böyle bir şey yapıldığını zannetmiyorum. Yapımcılar kendi oyunlarını üretip burada satıyorlar veya ücretsiz olarak paylaşıyorlar. Karıştırmış olabilir misiniz?

Böyle bir şey yapıldığını zannetmiyorum. Yapımcılar kendi oyunlarını üretip burada satıyorlar veya ücretsiz olarak paylaşıyorlar. Karıştırmış olabilir misiniz?

Bilmiyorum bence almayın derim biraz para biriktirip başka oyunlar alabilirsiniz
Arkadaşım ondan oyun indirirsen görürsün güvenilirliği.

Ben sadece kendi görüşümü paylaşıyorum burada zorlama yok alırsa alsın arkadaş.

Bilmiyorum bence almayın derim biraz para biriktirip başka oyunlar alabilirsiniz

Ben sadece kendi görüşümü paylaşıyorum burada zorlama yok alırsa alsın arkadaş.

Bu görüş paylaşma değil yanlış bilgilendirme.

İtch io bağımsız geliştiriciler için bir markettir. Her oyun virüs taramasından geçmiştir. Steam oyunlarını paketleyip sunma gibi alakasız ve saçma fikir kimden çıktı bilmiyorum ama yok böyle bir olay. Bazı geliştiriciler oyununu parayla almayı zorunlu kılsa da çoğu geliştirici zorunlu tutmayıp bağış mantığını kullanıyorlar. Üstelik sürekli game jamler yapılıyor hem katılabilir hem de oradan çıkan oyunları oynayıp değerlendirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı