İtch.io üzerinden indirilen oyun nasıl açılır?

Makaleler
5
Yer
UAE
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: İ7 11.Nesil / Nvidia GeForce RTX 3060 Ventus 2X 12GB VRAM / 16 GB RAM / 512 GB SSD + 1 TB HDD /
Meslek
Öğrencilik
NOT: Arkadaşlar lütfen linçlemeyin daha önce hiç itch.io üzerinden oyun indirmedim.

Sorum başlıktaki gibi, İtch.io üzerinden indirilen oyun nasıl açılır? Yani içinde JS dosyası icon dosyaları var. Teşekkürler.

Bahsi Geçtiği Oyun, Tıkla!

Not: Arkadaşlar lütfen linçlemeyin daha önce hiç itch. IO üzerinden oyun indirmedim.

Sorum başlıktaki gibi, itch. IO üzerinden indirilen oyun nasıl açılır? Yani içinde JS dosyası icon dosyaları var. Teşekkürler.

Hocam bu oyunu indirip oynayamıyorsunuz sanırım web için geliştirilmiş, browserdan oynamanız lazım.

NOT: Arkadaşlar lütfen linçlemeyin daha önce hiç itch. IO üzerinden oyun indirmedim.

Sorum başlıktaki gibi, İtch. IO üzerinden indirilen oyun nasıl açılır? Yani içinde JS dosyası icon dosyaları var. Teşekkürler.

NOT: Arkadaşlar lütfen linçlemeyin daha önce hiç itch. IO üzerinden oyun indirmedim.

Sorum başlıktaki gibi, İtch. IO üzerinden indirilen oyun nasıl açılır? Yani içinde JS dosyası icon dosyaları var. Teşekkürler.

Son düzenleme:
KRONOS #1807 Hocam bana DC verecektiniz ekleyin.
Hocam sistem gereksinimlerine baktım PC kaldırmaz yaa. Kusura bakmayın gerçekten çok özür dilerim.
İndirdikten sonra projenin çalışması için gerekli ortamları kurman gerek.
Hangi ortamlar?
Kütüphane veya indirilenler kısmında oyunu başlat gibi seçenek var.
Yok hocam, bu arada bende .exe'si yok siteden giriyorum.

Geri
Yukarı