İtem alma/satma sitesi önerisi

acar92

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, yaza kadar para biriktirip direksiyon seti almayı düşünüyorum. Bunun için Growtopia adlı oyunda item kasıp satmayı düşünüyorum. Bu itemin tanesi 800-900 TL olarak geçiyor.
Sorularım şu;
  • Hangi siteyi önerirsiniz?
  • Satış nasıl olacak? Yani birisi almak istediğinde ona vereceğimi nereden bilecek ya da bana parayı vereceğini nereden bileceğim?
  • Komisyonu var mı, varsa da ne kadar oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, yaza kadar para biriktirip direksiyon seti almayı düşünüyorum. Bunun için Growtopia adlı oyunda item kasıp satmayı düşünüyorum. Bu itemin tanesi 800-900 TL olarak geçiyor.
Sorularım şu;
  • Satış nasıl olacak? Yani birisi almak istediğinde ona vereceğimi nereden bilecek ya da bana parayı vereceğini nereden bileceğim?
Dostum growtopia üzerinden bir sey satacaksan "birlik , growtopia alım satım , gttr" gibi facebook gruplarindan satabilirsin itemi sat ilk oyunda sonra dlye cevir dlye cevirdikten sonra bahsettigim gruplarda aracı ile satis gwrceklestirebilirsin/ veya direk modlara satabilirsin.
Daha çok sorun varsa oyun ile alakalı yardımcı olurum.

Dostum Growtopia üzerinden bir şey satacaksan "birlik, Growtopia alım satım, gttr" gibi Facebook gruplarindan satabilirsin itemi sat ilk oyunda sonra dlye cevir dlye cevirdikten sonra bahsettigim gruplarda aracı ile satis gwrceklestirebilirsin/ veya direk modlara satabilirsin.
Daha çok sorun varsa oyun ile alakalı yardımcı olurum.

Ben Facebook ile iletişimimi kestim birkaç yıl önce toplam 5 dl yi satmaya çalıştım enayi gibi verdim adama beni banladılar sözde güvenilirdi.
İtem derken ben BGL den bahsediyorum bu arada.

Ben Facebook ile iletişimimi kestim birkaç yıl önce toplam 5 dl yi satmaya çalıştım enayi gibi verdim adama beni banladılar sözde güvenilirdi.
İtem derken ben BGL den bahsediyorum bu arada.
Hocam başka türlü satmanız çok zor , yani sizin hatanızdır birlik modları scamlemez siz fake moddan scam yemiş olabilirsiniz ben de çok yaşadım bu tur durumları yasamamak için checklemeniz lazım alım satım yapmadan önce.

Sorularım şu;

İtemsatış.

Adam parayı sisteme atarak ürünü sizden alıyor, ancak para sistemde kalıyor ve siz ürünü teslim ettiğinizde alan kişi teslim aldığını onaylarsa para sizin hesabınıza geçiyor.

Komisyon var ama çok değildi tam miktarı bilmiyorum.

itemsatis.com

Yeni konular

Geri
Yukarı