İtem satışta alıcı hesabın çalındığını iddia ediyor

Dosya Ekleri

• IMG_0484.png
    IMG_0484.png
    323,4 KB · Görüntüleme: 19
Abi Riot hesabını bir şekilde bul at şu adamı sustur. Bir şey olacağını sanmıyorum ama.

Verdiğin hesabın şifresi değişmişmi cidden kullanıcı adı şifresi yok mu?

E-posta varsa ticket at Riot'a e-posta gönder.

Açıklarsan yardımcı oluyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam item satış mıdır nedir orayla görüşsen maili gösterip kanıt olarak teslim ettim yazsan veya arasan adamlara söylesen daha iyi olur.

1800 liralık hesabın e postası şifresi vardır herhalde bir yerde.

Adam siparişi onaylamış sonuçta seninle bir alakası kalmadı bakınca. Büyük ihtiamlle zaten adam dolandırıcı böyle insanları tehdit edip hem hesabı hem de parayı alıyor.

1800 liralık hesabın e postası şifresi vardır herhalde bir yerde.

Adam siparişi onaylamış sonuçta seninle bir alakası kalmadı bakınca. Büyük ihtiamlle zaten adam dolandırıcı böyle insanları tehdit edip hem hesabı hem de parayı alıyor.
Nasıl yani?

Şifre değiştiyse de değiştiren kendisidir büyük ihtimalle.

Hesabı çaldırmış gelmiş artistlik yapıyor ben ne yapabilirim çaldırmasaydın o zaman eğer sen geri almadıysan bu anlaşılır zaten istediği kadar uğraşsın.

Hiç korkmana gerek yok sen gerçekten değiştirmediysen ortaya çıkacaktır.

Öyle adamdan 10bin lira para alacağım hadi eyvallah demekle olmuyor o işler.

Hocam tazminatı nasıl açacak 1800 liralık hesap için kaç bin avukat parası bilmiyorum da ona mı verecek bu?

Hocam tazminatı nasıl açacak 1800 liralık hesap için kaç bin avukat parası bilmiyorum da ona mı verecek bu?

Geçrekten dolanırılmış olursa mahkeme parasını karşı tarafa ödettirebiliyorsun.

Adam seni panik yaptırıp hem hesabı hem parayı almaya çalışıyor muhatap olma mahkemeye gidersede gitsin sen haklı çıkacaksın sonucunda.

Geri
Yukarı