İtemhesap'ta alınan oyunu bana verilen hesaptan bir başkası oynayabilir mi?

K.Gablanee41

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
970 gaming msi anakart / msi gtx 1050 2gb oc / corsair vengeance 8gb ddr3 ram
amd fx 6300 işlemci / 500w cooler master psu / 240gb Kingston UV400 / WD Green 240gb sata ssd
Meslek
Bilgisayarcı
Arkadaşlar item hesaptan oyun almak istiyorum alacağım oyun ETS 2, alacağım satıcı ise joy market diye bir satıcı güvenilir midir bilmem ben ama şimdi ben bu oyunu satın aldıktan sonra oyun benim elime ulaştıktan sonra bu oyunu (hesabı) alan bir başka kişi bana devredilen hesapta oynayabilir mi veya benim oyun ilerlememi silebilir mi?

Offline girebilirsin hesaba aile paylaşımı yapıp başkaları da giriyor verdıklerı hesaba.

Güvenilirdir ama galiba steam hesabı alacaksınız bildiğim kadarıyla.
1 hesabı kaç kişiye satıyorlar ALLAH bilir.
Ben önce gta 5 aldım resmen 6-7 kişi giriyordu. Ama çevrimdışı oynayınca bir sorun olmuyordu.

Offline girebilirsin hesaba aile paylaşımı yapıp başkaları da giriyor verdıklerı hesaba.

Güvenilirdir ama galiba Steam hesabı alacaksınız bildiğim kadarıyla.
1 hesabı kaç kişiye satıyorlar Allah bilir.
Ben önce GTA 5 aldım resmen 6-7 kişi giriyordu. Ama çevrimdışı oynayınca bir sorun olmuyordu.

Hesap olarak alınacaksa zaten hesaplar ortaktır ve bunları Online oynayamazsınız.

Yani 500 stok var ben oyunu alacağım sonra bir başka kişi benim aldığım hesaba girecek öyle mi? Yani benim oyun ilerlememi silecek.

Yani 500 stok var ben oyunu alacağım sonra bir başka kişi benim aldığım hesaba girecek öyle mi? Yani benim oyun ilerlememi silecek.

Hayır silmez aile paylaşımı olacağı için herkes offline olarak oynuyor ama başkası da girebilir hesaba.

Hayır silmez aile paylaşımı olacağı için herkes offline olarak oynuyor ama başkası da girebilir hesaba.

Anladım peki, virüs çıkar mı? Ben bu oyuna yama yükleyebilir miyim?

Çıkmaz ama olur da Online oynamaya kalkarsan remote play ile oyun oynarken PC'ni yönetebilir.

Online oynamayacağım Türkiye haritası indirip gezeceğim yük taşıyacağım sadece.

Ben öyle fazla bilmiyorum ama online olursan steamda bilgisayarına erişebiliyorlar başıma geldi.
Gta 5 i oynadım bir çok kişide oynuyordu ama öyle pek hikayem silinmedi.
Çevrimdışı modda oynarsan silemezler öyle diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı