İtemhesap'tan oyun alınır mı?

Mantartabanca

Decapat
Daha fazla  
Oyunları Steam hesabım üzerinden alıyorum normalde fakat Elden Ring bir türlü indirime girmiyor, girecek gibi de durmuyor. İtemhesap üzerinden Elden Ring hesabı almayı düşünüyorum, sadece offline oynayacağım. Site güvenilir mi, herhangi bir sıkıntı olur mu? Hesap çalınma durumu veya benim aynı PC üzerinden kullandığım kendi Steam hesabıma herhangi bir zarar gelir mi?

Alınır, site güvenilir. Aldığınız hesabın siteyle çok alakası yok satıcıyla alakalı. Aldığım bir çok oyun var senelerdir elimde duruyor hesaplar. Korsan indirmektense bu yöntemle oyun almak daha iyi. Sonuçta orjinal oyunu indiriyorsunuz.
Evet orijinal ama yersen. Adamlar bir hesabı 1000 kişiye satıyor ve böyle bir şey yasal değil sizde orijinal oyun oynadığınızı zannediyorsunuz.

Oyunları Steam hesabım üzerinden alıyorum normalde fakat Elden Ring bir türlü indirime girmiyor, girecek gibi de durmuyor. İtemhesap üzerinden Elden Ring hesabı almayı düşünüyorum, sadece offline oynayacağım. Site güvenilir mi, herhangi bir sıkıntı olur mu? Hesap çalınma durumu veya benim aynı PC üzerinden kullandığım kendi Steam hesabıma herhangi bir zarar gelir mi?

1-) güvenilir satıcıdan alırsan bir sıkıntı olmaz.(site güvenilir ben de aldım çok kez.)
2-) hesap çalınma durumu da güvenilir satıcıysa olmaz.
3-) kendi hesabına hiçbir şey olmaz.

Evet orijinal ama yersen. Adamlar bir hesabı 1000 kişiye satıyor ve böyle bir şey yasal değil sizde orijinal oyun oynadığınızı zannediyorsunuz.

Arkadaşım oyun Steam'den iniyor mu iniyor arkadaş da offline oynayacağını belirtmiş gayet de orijinal oyun. Her şeye muhalefet olmayın siz de.

1-) güvenilir satıcıdan alırsan bir sıkıntı olmaz.(site güvenilir ben de aldım çok kez.)
2-) hesap çalınma durumu da güvenilir satıcıysa olmaz.
3-) kendi hesabına hiçbir şey olmaz.

Siz hangi satıcılardan alıyorsunuz hocam?

Alınır, site güvenilir. Aldığınız hesabın siteyle çok alakası yok satıcıyla alakalı. Aldığım birçok oyun var senelerdir elimde duruyor hesaplar. Korsan indirmektense bu yöntemle oyun almak daha iyi. Sonuçta orijinal oyunu indiriyorsunuz.

Bildiğiniz satıcı var mı?

Zannetmiyorum orjinal oyunu oynuyorum. Sonuçta oyunu steamden indiriyorsunuz, korsan bir oyundan gelecek virüs veya başka tehlikelerden uzak kalmış oluyorsunuz. Ama tabiki yasallık konusunda haklısın, steam guard kodunu bypass yöntemiyle sana verip aynı hesapla çevrimdışı olarak bir çok kişinin oyunu oynamasını sağlıyor.

Siz hangi satıcılardan alıyorsunuz hocam?

Bildiğiniz satıcı var mı?
Hocam ben itemsatıştan yaptığım alışverişlerde satıcılara çok dikkat etmedim, çoğunlukla gamesatış sitesini kullanıyorum, en son FM 23 aldım 2-3 hafta önce kadar.
Satıcı linki şu SteamBAZAAR Mağazasından GameSatış Güvencesi ile Alışveriş Yap!.

Zannetmiyorum orjinal oyunu oynuyorum. Sonuçta oyunu steamden indiriyorsunuz, korsan bir oyundan gelecek virüs veya başka tehlikelerden uzak kalmış oluyorsunuz. Ama tabiki yasallık konusunda haklısın, steam guard kodunu bypass yöntemiyle sana verip aynı hesapla çevrimdışı olarak bir çok kişinin oyunu oynamasını sağlıyor.
Oyunun yapımcısına hiç bir desteğiniz yok. Tek olayı Steam üzerinden iniyor oluşu. Bana göre dolandırıcılığın A babası bu tarz hesap olayları. Hiç bir şekilde tavsiye etmiyorum.

Orijinal oyunları online oynayabilirsiniz ama Bypass edilmiş Steam hesaplarından online oynayamazsınız bu bile oyunun orijinal olmadığını sadece Steam üzerinden inen bir kopya olduğunu gösterir.

Geri
Yukarı