İtempazar güvenilir mi?

Ashhuii

Centipat
Selam, Itempazar'da hesabımı satmak istiyorum ama alıcının beni dolandırmasından korkuyorum, hesabı aldıktan sonra hesabı başkasına verip, geri aldınız vs. diyebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Site güvenilir satış yapmakta sorun yok sadece hesap alırken bu durum sıkıntılı olabiliyor.

Site güvenilir satış yapmakta sorun yok sadece hesap alırken bu durum sıkıntılı olabiliyor.
Diyebilir neden demesin. Kanıtınız varsa problem olmaz.
ben hesabı geri almayı düşünmüyorum zaten, okullar başladı bildiğiniz üzere, hem harçlık param olur hem de derslerime daha çok odaklanırım ama böyle dolandırıcılar fazla arttığı için güvenemiyorum, önereceğiniz birşeyler var mı?

Valorant hesabı bu arada

Kanıt derken nasıl bir kanıt

Geri aldınız derse de görüldü at hiçbir şey demene gerek yok dava falan hikaye hiçbir şey yapamıyorlar rahat ol yani.
Daha önce de böyle bir satış yaptım başka bir sitede, hiçbir sorunla karşılaşmadım ama bu dediğim sitede şuan 3. günüm ve toplam 3-4 tane dolandırıcı mesaj attı :D

siteye kimlik doğrulaması yaptım

öyle bir durum olursa masumluğumu nasıl ispatlarım

Daha önce de böyle bir satış yaptım başka bir sitede, hiçbir sorunla karşılaşmadım ama bu dediğim sitede şu an 3. günüm ve toplam 3-4 tane dolandırıcı mesaj attı :D

Siteye kimlik doğrulaması yaptım.

Hiçbir sıkıntı olmaz merak etme ister gerçekten almış ol Riot Games bu bilgileri paylasmaz paylassa dahi site kendi kendine dava acmıyor satıcı acarsa savcılık dahilinde bilgileri paylasırız diyorlar :D tabii beni dinleyipte dolandırma milleti bende günaha girerim.

Ben 2-3 kere hesap sattım genelde hesap alan tarafım ama satarken alırken fark etmez bu süreçte video alıp elinde tutarsan problem çıktığında site kanıtı değerlendirip olayı çözüyor benden kanıt istediler verdim haklı bulundum paramı aldım bence güvenilir problem olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı