İtemsatış.com güvenilir mi?

Güvenilirdir, aldığın bir şey teslim edilmeden satıcının hesabına gitmiyor, satıcı sana hesapları vb. verdiği zaman hesaplarda sorun çıkmaz ve onaylarsan para satıcının hesabına düşer, eğer sorun çıkarsa destek den iletişime geçersen iptal edilebilir, benim de bir kaç satış işlemim oldu eğer satıcıysan merak etme güvenilir oluyor her türlü para sana geliyor yani.

Güvenilirdir, aldığın bir şey teslim edilmeden satıcının hesabına gitmiyor, satıcı sana hesapları vb. verdiği zaman hesaplarda sorun çıkmaz ve onaylarsan para satıcının hesabına düşer, eğer sorun çıkarsa destek den iletişime geçersen iptal edilebilir, benim de bir kaç satış işlemim oldu eğer satıcıysan merak etme güvenilir oluyor her türlü para sana geliyor yani.
LoL hesabı alıyorsun her şey tıkırında gidiyor. Adam mail'i değiştiriyor. Sitenin sana söylediği tek şey "Kağıt alın, yazın sj biz size bilgi vercez qwe". Zaten hesap satışı yasak ben 1000TL dolandırsam bile bir allahın kulu 1000TL için dava açmaz. Açamaz çünkü yasak.

Şu ana kadar 600+ TL satış yaptım güvenilir.

LoL hesabı alıyorsun her şey tıkırında gidiyor. Adam Mail'i değiştiriyor. Sitenin sana söylediği tek şey "Kağıt alın, yazın sj biz size bilgi vercez qwe". Zaten hesap satışı yasak ben 1000TL dolandırsam bile bir Allah'ın kulu 1000TL için dava açmaz. Açamaz çünkü yasak.

Bende aynı şeyi yaşadım ve iademi aldım.

LoL hesabı alıyorsun her şey tıkırında gidiyor. Adam mail'i değiştiriyor. Sitenin sana söylediği tek şey "Kağıt alın, yazın sj biz size bilgi vercez qwe". Zaten hesap satışı yasak ben 1000TL dolandırsam bile bir allahın kulu 1000TL için dava açmaz. Açamaz çünkü yasak.
Ben öyle bir sıkıntı yaşamadığım için bilemiyorum. hem Mail'i değişmeyen bir LoL hesabı neden alırsın ki? bunda sende de hata payı var. (eğer örnek vermediysen)

Ben öyle bir sıkıntı yaşamadığım için bilemiyorum. hem Mail'i değişmeyen bir LoL hesabı neden alırsın ki? bunda sende de hata payı var. (eğer örnek vermediysen)
Hocam peki hesap sildirme talebinde bulunsak mümkün müdür eğer mümkünse telefonumuz ve bilgilerimiz hepsi silinir değil mi?

Kral randomlardan bahsediyorsan zaten onlar çalıntı. Ha diğer türlüsünü diyorsan hesabın ilk ve şu anki mailini veren adamdan alma zaten. Tabii bir de olumlu değerlendirmesi ve "güvenilir satıcı" olması lazım. Güvenilir satıcı olmak için de siteye kimliğinin fotosunu çekip gönderiyorsun.

Geri
Yukarı