İtemsatış güvenilir mi?

MehmetMustafa

Centipat
Daha fazla  
Konulara baktım 2 mesaj vs vardı. Bir de ben sormak istedim. Dün crack TLOU vs oynanır mı diye sormuştum. İtemsatış'ta TLOU 40-60 arası gidiyor oradan alma düşüncesi var aklımda. Siteye kayıt olurken telefon ve doğum tarihi vs giriyoruz, site güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konulara baktım 2 mesaj vs vardı. Bir de ben sormak istedim. Dün crack TLOU vs oynanır mı diye sormuştum. İtemsatış'ta TLOU 40-60 arası gidiyor oradan alma düşüncesi var aklımda. Siteye kayıt olurken telefon ve doğum tarihi vs giriyoruz, site güvenilir mi?

Hocam site güvenilirdir ama size ne kadar TLOU oynatırlar bilmem.

Site güvenilir.
Paylasımlı hesap alacaksınız ucuza satan bildigim biri var onu önerebilirim.

Ben 20 TL'ye The Last of Us almıştım istediğiniz 1 oyun 20 TL İtemsatış'ta insanlar satıyor paylaşımlı Steam hesaplarını tek sorun çoğu çalıntı hesaplar oluyor oynuyorsunuz ama bazen sorun çıkabiliyor ama The Last of Us da çıkmaz diye düşünüyorum isterseniz size 1 tane satıcı verebilirim oyunları kendisi alıp satıyor.

Ben 1 seneden fazla bir süre eski oyun hesaplarımı satmak için kullandım nasıl kullanıldığını az çok biliyorsan çok kolay bir şekilde hesaplarını satabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı