İtemsatış üzerinden alınan hesap sıkıntı çıkarır mı?

eren koca

Decapat
Makaleler
1
Arkadaşlar item satış üzerinden bir oyun hesabı satın aldım. Oyun Farming Simulator hesaba giriş sağladığında yayınla seçeneği vardı. Eğer aldığım hesaptaki oyunu indirirsen bilgisayarıma bir sıkıntı çıkartır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar item satış üzerinden bir oyun hesabı satın aldım. Oyun Farming Simulator hesaba giriş sağladığında yayınla seçeneği vardı. Eğer aldığım hesaptaki oyunu indirirsen bilgisayarıma bir sıkıntı çıkartır mı?

Steam'den cevrimdisi olman lazim.

Kişisel hesap satın aldıysan birinden sorumluluk o kişide. İlk mailini vermediyse ilerde isterse hesabı geri alabilir tamamen onun vicdanına kalmış bir şey.

İçinde bir sürü oyun olan ucuz hesap aldıysan o hesaplar da genellikle bir kaç ay içinde patlıyor ve online falan oynayamıyorsun. Hesaba bir sürü kişi giriyor çünkü.

Kişisel hesap satın aldıysan birinden sorumluluk o kişide. İlk mailini vermediyse ileride isterse hesabı geri alabilir tamamen onun vicdanına kalmış bir şey.

İçinde bir sürü oyun olan ucuz hesap aldıysan o hesaplar da genellikle birkaç ay içinde patlıyor ve Online falan oynayamıyorsun. Hesaba bir sürü kişi giriyor çünkü.

Tekrar alacağım bir hesap alacağım hesap kişisel bir hesapmis.

Hesap almak sıkıntı çıkartır. Hata yapmışsınız.

Geri
Yukarı