İtemsatış üzerinden hesap satın alınır mı?

Dolandırılmazsın. Bir sorun yaşadığında müşteri hizmetleri neredeyse her zaman para iadesi sağlıyor.

www.itemsatis.com adlı siteden Valorant hesabı almak istiyorum dolandırılır mıyım? Dolandırılırsam ne yapmalıyım? Fikirlerinizi merak ediyorum.

Hayır hesap satmak veya almak Riot tarafından yasak hem 1 ay sonra veya daha da erken olabilir hesabın e postasını değiştiriyorlar ve hesap elinizde patlıyor ve hiçbir şekilde yasal yollarla alamazsınız uyarayım.

Dolandırılmazsın. Bir sorun yaşadığında müşteri hizmetleri neredeyse her zaman para iadesi sağlıyor.

Dostum sallıyorsun. Valorant da sitenin desteği sadece aracılık yapmak. Veya alıcı kanıtlarsa iade sadece satıcının bakiyesin de para varsa gerçekleşir. Onun dışında site 2 kere alıcı ile iletişime geçin demekten başka bir şey demiyor.

Dostum sallıyorsun. Valorant da sitenin desteği sadece aracılık yapmak. Veya alıcı kanıtlarsa iade sadece satıcının bakiyesin de para varsa gerçekleşir. Onun dışında site 2 kere alıcı ile iletişime geçin demekten başka bir şey demiyor.

Ne zaman aldığım hesaplarda bir yanıltıcılık söz konusu olsa videosunu çekip destek'e ilettim ve her seferinde verdiğim ücreti iade ettiler. Şu 1-100 skin random hesaplardan bahasediyorum.

1649277767757.png

1649277792368.png

Hesap elinde patlar uzun süre kullanamazsın.

Ne oldu da iade ettiniz acaba ?
Random hesapların birinde başkası oynuyordu, diğerinde de söz verildiği kadar skin yoktu. Tabii random hesap bilgileri değiştirilemediği için sonra bende kalıyordu, canım sıkıldığında giriyordum.

Random hesapların birinde başkası oynuyordu, diğerinde de söz verildiği kadar skin yoktu. Tabii random hesap bilgileri değiştirilemediği için sonra bende kalıyordu, canım sıkıldığında giriyordum.
1-100 arası hesaplarda genelde 1 tane oluyor bu yüzden iade edilmiyor genelde.

Ne zaman aldığım hesaplarda bir yanıltıcılık söz konusu olsa videosunu çekip Destek'e ilettim ve her seferinde verdiğim ücreti iade ettiler. Şu 1-100 skin random hesaplardan bahasediyorum.

Eki Görüntüle 1352023
Eki Görüntüle 1352025

Hocam arkadaş random hesaptan bahsetmiyor yalnız. Zaten sizin aldığınız random hesapların maili mevcut değil, o hesapların site üzerinde 1 hafta garantisi oluyor. Ve inanın eğer orta da 10 lira değil de 400-500 olsaydı satıcı çekim talebi atıp kayıplara karışmıştı eğer böyle bir amacı varsa. 10 lira için adam neden hesabına kısıtlama getirsin?

Yeni konular

Geri
Yukarı