Valorant 2.el hesap satın alma

EraY Dnz

Hectopat
Merhabalar iyi günler herkese kendimin Valorant hesabım var içine 1.100 TL yatırdığım onu satıp yeni hesap satın almayı düşünüyorum Game satıştan. Fakat kendi hesabımı satıp başka hesabı almam mantıklı olur mu onu düşünüyorum alacağım hesapta maili bana devredecek sizce mantıklı olur mu? Main hesabımdaki skinlerden sıkıldığım için değişiklik amacıyla satıp yeni hesap almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar iyi günler herkese kendimin Valorant hesabım var içine 1.100 TL yatırdığım onu satıp yeni hesap satın almayı düşünüyorum Game satıştan. Fakat kendi hesabımı satıp başka hesabı almam mantıklı olur mu onu düşünüyorum alacağım hesapta maili bana devredecek sizce mantıklı olur mu? Main hesabımdaki skinlerden sıkıldığım için değişiklik amacıyla satıp yeni hesap almayı düşünüyorum.

Tavsiyem hiç böyle işlere girişmeyin ucu boklu deynek 10 15 kere random hesap alan arkadaşım oldu çoğu çalıntı hesap vs. Hesap ilk mailden değiştirile biliyor diye biliyorum Mümkünse çok iyi tanıdığın bir arkadaşın ile hesap takası yap.

Şahsen güvenmiyorum hocam. O adam destek talebi açıp geri alır hesabı. Hesap satışı zaten yasak sizde gidip geri aldı diyemezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı