İtemsatış Valorant hesap geri çekildi

• Konuyu başlatan 747
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 629
İtemsatış'ta mağaza olarak söylüyorum, adama iadesini her türlü yapacaksın. Kendi paranı da senin satın aldığın satıcıdan bir şekilde kurtarmaya çalışıcaksın.

İtemsatış satıcıyı sorumlu tutuyor ama ben ilanın altında belirtmeme rağmen sorumluluk almıyorum yazmıştım.

Evet.
Yazını biraz daha düzgün yazsaydın keşke.
"İLK SAHİBİ DEİİLİM ALSAT YAPİYOrUM SORUmluluk almıyorUM!" 🤣
Bu üstteki yazmaya çalıştığın yazı sayesinde bir şey olmaz bence. Sonuçta belirtmişsin.

Hesabı aldığınız kişiye yazın hesabı geri vermezseniz dava açacağım deyin eğer hesabı vermezise. İtem satış canlı desteğe bağlanın sorununuzu yazın.

Sonuçlanmayacak ki. İtem satış sadece dava açarız diye korkutacak bu kadar. Olan bizim adamın parasına veya satın alanın parasına olacak.

Reddedin talebi, dava açsa diye üç gündür sonuçlanmaz rahat olun ki kimse açmaz zaten.

İtemsatış'ta mağaza olarak söylüyorum, adama iadesini her türlü yapacaksın. Kendi paranı da senin satın aldığın satıcıdan bir şekilde kurtarmaya çalışıcaksın.
hocam ben orda belirttim iade edecek param yok şuan satıcıya soyleimde sorumluluk almam diye

Sonuçlanmayacak ki. İtem satış sadece dava açarız diye korkutacak bu kadar. Olan bizim adamın parasına veya satın alanın parasına olacak.

İtemsatış değil adam DC'den dilekceyi vereceğini söylüyor

Geri
Yukarı