İtemsatış'a T.C. kimlik numarası verilmeli mi?

Borsa veya banka uygulamaları istiyor mesela, onlar da mı güvenilmez o halde?
Bankadan bahsediyorsunuz aradaki farkı anlamış olmanız gerekir diye düşünüyorum. Banka bile derken anlamadım? Bankayla tabiki paylaşacaksın. Basit bir internet alışverişi için kişisel bilgilerinizi paylaşmayın sağla solla.

Bankadan bahsediyorsunuz aradaki farkı anlamış olmanız gerekir diye düşünüyorum. Banka bile derken anlamadım? Bankayla tabiki paylaşacaksın. Basit bir internet alışverişi için kişisel bilgilerinizi paylaşmayın sağla solla.
Sonuçta bankada da para transferi gerçekleşiyor, belirtilen sitede de. Ayrıca önceki sayfada yazılan gibi, hesabı satıp daha sonra tekrardan alamayacağı ne malum? Böyle birçok dolandırıcılık yapıldı zamanında.

Sonuçta bankada da para transferi gerçekleşiyor, belirtilen sitede de. Ayrıca önceki sayfada yazılan gibi, hesabı satıp daha sonra tekrardan alamayacağı ne malum? Böyle birçok dolandırıcılık yapıldı zamanında.
Güvenli alışveriş seçenekleri bulunuyor. Kimse sizden TC fotosu istemez. Bankacılık faaliyetleri exchange'e girer kişisel verileriniz Bankacılık Kanunu ve KVKK koruması altındadır. Ancak banka ve borsa dışında kişisel verilerinizin korunma imkanı kalmaz. Sonuçta sizin tercihiniz ben uyarımı yapiyim.

Sorumlu şirket kıbrısta ayrıca baştan sona sözleşmelerini okudum bazı maddeler dikkatimi çekti. Ve neden Türkiye'de olmadıklarını anladım.

3.8. Şirket, Satıcılar tarafından İtemsatış’a yüklenen, değiştirilen İçerikler’in hukuka uygunluğunu ve üçüncü kişilerin haklarını ihlal edip etmediğini araştırmakla yükümlü ve sorumlu değildir. Şirket, yüklenen ve/veya sunulan İçerikler’in güvenli, doğru ve hukuka uygun olduğunu taahhüt ve garanti etmez.
Ayrıca kendileri ifade etmişler:
3.11. Şirket, İtemsatış üzerinde Kullanıcılara ait ve 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda Madde 6.1’de belirtilen “Özel Nitelikli Kişisel Verileri” asla toplamamaktadır.

Baştan sona yasa dışı bir sözleşme.

Son düzenleme:
Hocam tckn verdim sadece fotoğraf vermedim bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum sattığım şeylerinde öyle fazla bir değeri yok ancak yine de birkaç ay boyunca videoları saklayacağım ne olur ne olmaz.

Geri
Yukarı