İtemsatış'ta hesap çalınırsa ne olur?

Learxy

Decapat
Daha fazla  
Aklıma takılan bir şey var, ya bir gün item satış hesabım birisinin eline geçip, benim adıma insanları dolandırır ise ne olur?

Dava açsalar da bir şey olmaz. Çünkü Game satış bir yükümlülük almıyor. Açarlarsa da hiçbir şey alamazlar.
Yanlış bir bilgi, İtemSatış kurallarında kendi bile belirtiyor, eğer böyle bir durum oluşur ise bütün bilgileriniz savcılık ile paylaşılır diye.

Aklıma takılan bir şey var, ya bir gün item satış hesabım birisinin eline geçip, benim adıma insanları dolandırır ise ne olur?
Hesabınızı korumak ile siz yükümlüsünüz, sitenin herhangi bir yanlışı dışında bir sorun olur ise olay her şekilde size patlar.

Yanlış bir bilgi, İtemsatış kurallarında kendi bile belirtiyor, eğer böyle bir durum oluşur ise bütün bilgileriniz savcılık ile paylaşılır diye.

Hesabınızı korumak ile siz yükümlüsünüz, sitenin herhangi bir yanlışı dışında bir sorun olur ise olay her şekilde size patlar.

Peki hesap hareketlerini inceleyip kimin dolandırıcılık yaptığını bulamazlar mı?

Hesabının çalındığını kanıtlarsan bir şey olmaz ama kanıtlayamazsan davayı kaybedersen gerekli cezayı alırsın.
Dediğim gibi hesap hareketlerini inceler lerse kimin dolandırıcılık yaptigini bulamazlarmı

Peki hesap hareketlerini inceleyip kimin dolandırıcılık yaptığını bulamazlar mı?

Dediğim gibi hesap hareketlerini inceler lerse kimin dolandırıcılık yaptigini bulamazlarmı
Eğer arkadaş işinde çok iyiyse bulamayabilirler ama gerçekten çok iyi ise onun dışında normal kişiler vpn açıp kaçabiliceklerini zannediyorlar ama öyle birşey yok her türlü bulunur.

İtem satışın bu konuda uğraşıcağını sanmıyorum bilgileri verirler savcılığa sonra konudan çekilirler.

Eğer arkadaş işinde çok iyiyse bulamayabilirler ama gerçekten çok iyi ise onun dışında normal kişiler vpn açıp kaçabiliceklerini zannediyorlar ama öyle birşey yok her türlü bulunur.

İtem satışın bu konuda uğraşıcağını sanmıyorum bilgileri verirler savcılığa sonra konudan çekilirler.
Tamamdır, yani kimin dolandırıcılık yaptığını bulabilirler degilmi, işinde profesyonel değil ise.

Geri
Yukarı