İtemsatış'ta hesap satacağım kişi T.C. kimlik numaramı bildi

Site uzerinden PUBG hesabimi satmak istedim ve sahsin biri mesaj atti numarami istedi ben de verdim. Daha sonra bu sahis bana WhatsApp'tan mesaj atti ve bana tum sulalemin T.C.'si oturduklari adresler vs. bilgilerini } T.C. { kod satirlari ile paylasti hesabi bana devret dedi. Tehditler vs. isin korkunc yani bunun mernis sizintisindan oldugunu biliyorum sıkıntı yok ama telefon numaramdan T.C.'ye ulasmis olamaz.
Canlı desteğe bildir korkutucu falan diye, bunları resim olarakta yolla tabii ki sansürleyerek bazı özel yerleri.

Site uzerinden PUBG hesabimi satmak istedim ve sahsin biri mesaj atti numarami istedi ben de verdim. Daha sonra bu sahis bana WhatsApp'tan mesaj atti ve bana tum sulalemin T.C.'si oturduklari adresler vs. bilgilerini } T.C. { kod satirlari ile paylasti hesabi bana devret dedi. Tehditler vs. isin korkunc yani bunun mernis sizintisindan oldugunu biliyorum sıkıntı yok ama telefon numaramdan T.C.'ye ulasmis olamaz.

Bunu yapmak basit telefon numarası sizin adınıza mı ve item hesapta isim soy isim var mı bunlar ile sülalene kadar bulmak basit.

Tlefon numaranda değil T.C. sülalene ulaşırlar GSM sorgudan haberiniz yok galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı