İtemsatış'ta trustyshop güvenilir midir?

• Konuyu başlatan LeF
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 380

LeF

Centipat
Daha fazla  
Tamamdır, teşekkürler.

Hocam internete az baktığımda en ucuzu bu olarak buldum.

Çok paylaşımlı hesap kullanmış biri olarak, ilk sefer girersiniz kod ister söylersiniz verir, ertesi gün açarsınız Steam'den atmış satıcıya yazarsınız kod istediği için saatler sonra döner, bence çekilecek dert değil.

Gereksiz pahalıya satıyor.
Denuvo olduğu için pahalı olması normal. Giren çıkan sayısı belli olsun diye pahalı olduğunu düşünüyorum sadece elit bir kesim girebiliyor.

Hesap paylaşım yeri değil burası hocam.

Çok paylaşımlı hesap kullanmış biri olarak, ilk sefer girersiniz kod ister söylersiniz verir, ertesi gün açarsınız Steam'den atmış satıcıya yazarsınız kod istediği için saatler sonra döner, bence çekilecek dert değil.
Evet arkadaşı uçurdular galiba :D

Son düzenleme:
Denuvo olduğu için pahalı olması normal. Giren çıkan sayısı belli olsun diye pahalı olduğunu düşünüyorum sadece elit bir kesim girebiliyor.

Hesap paylaşım yeri değil burası hocam.

Evet arkadaşı uçurdular galiba :D

Normal ya adam gidip ID pw atmış sohbete.

Bu tür hesapları önermiyorum, fakat konu sizin satıcıyı güvenilir bulup bulmamanız olduğu için söyleyeyim, genelde bu tür satışı yapan tüm satıcılar hemen hemen aynıdır. Size bir hesap verir kullanırsınız yarın öbürgün hesapla alakalı bir sorun yaşayıp yaşamayacağınızın garantisi hiç bir zaman yoktur. Siteler aracılık eder ama bir yere kadar. Hesap giderse 1 kerelik size yeni hesap verebilir misal ama sonrasında vermeyebilir bu durumda aracı olan site size kolay kolay yardımcı olmaz.Benim almış olduğum hesaplarda vardı oyun denemek için, korsan indirmek yerine bu şekilde almıştım 1-2 sene önce aldığım hesapların hala durduğuda var misal. Genelde fiyatlar 25-50 arası değişir fakat oyun yeni olduğundan fiyatları daha yüksek tutmuşlar. Önerir misin dersen bu tür hesap satışını genel olarak önermem, ama durumun özeti anlattığım gibidir.

Güvenilir sıkıntı çıkmaz. Önceden başka bir yerde şans eseri karşılaşmıştık sonradan ondan çok alışverişim oldu.

İtemsatış güvencesi var, satıcının ne olduğunun önemi yok. Desteğe başvurun bitti.

Karşı taraf parayı çektikten sonra yaptıkları tek yardım karşı tarafa SMS göndermek başka bir yardımda bulunmuyorlar.

Bu tür hesapları önermiyorum, fakat konu sizin satıcıyı güvenilir bulup bulmamanız olduğu için söyleyeyim, genelde bu tür satışı yapan tüm satıcılar hemen hemen aynıdır. Size bir hesap verir kullanırsınız yarın öbürgün hesapla alakalı bir sorun yaşayıp yaşamayacağınızın garantisi hiçbir zaman yoktur. Siteler aracılık eder ama bir yere kadar. Hesap giderse 1 kerelik size yeni hesap verebilir misal ama sonrasında vermeyebilir bu durumda aracı olan site size kolay kolay yardımcı olmaz. Benim almış olduğum hesaplarda vardı oyun denemek için, korsan indirmek yerine bu şekilde almıştım 1-2 sene önce aldığım hesapların hala durduğuda var misal. Genelde fiyatlar 25-50 arası değişir fakat oyun yeni olduğundan fiyatları daha yüksek tutmuşlar. Önerir misin dersen bu tür hesap satışını genel olarak önermem, ama durumun özeti anlattığım gibidir.
Sana verdiği hesapda sorun yaşıyorsan yüksek ihtimalle hesap kendisine ait değildir. Bu gibi durumlarda satıcı sana kendisine ait olmayan bir hesap sattıysa ki bunu anlamak gayet basit piyasada bedava bulunan hesapların neredeyse hepsi Çin'den geliyor guard kodu istemeyen kullanıcı adları bile Çince olan hesaplar oluyorlar, satıcıya neden kendisine ait olmayan bir hesap sattığını söyleyip siteye de şikayet edeceksin bu konuyla ilgili kötü yorumunu da yapacaksın hem paranı geri alacaksın hem de satıcıya sana bedavaya bulduğu bir hesabı sattığı için mağazasına zarar vereceksin birkaç tane mağaza kapattırdım bu şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı