İtemsatış'tan 10TL'lik Windows 11 key alınır mı?

LemonTree68

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Foruma baktığımda key önerisi istendiği zaman çoğu kişi sağlamlisansı öneriyor fakat pahalı. 10TL'lik key varken neden 150TL verip sağlamlisans üzerinden alayım? Herhangi bir avantajı mı var?
Yeni laptop aldım. Retail'me yoksa OEM mi önerirsiniz?
Windows 11 Home veya 11 Pro mu alsam daha iyi olur?

Merhaba. Foruma baktığımda key önerisi istendiği zaman çoğu kişi sağlamlisansı öneriyor fakat pahalı. 10TL'lik key varken neden 150TL verip sağlamlisans üzerinden alayım? Herhangi bir avantajı mı var?
Anakart değişmeyeceksen OEM key al. Ancak 10 TL biraz fazla ucuz geldi kontrol edin mak çıkmasın o. Not: dizüstü imiş.

Yani ben pek güvenmem açıkçası illa dolandırılma ihtimali var ama jetlisans alırsan mesela kesin yanlış olduğunu söylersen özür dileyip telafi ediyorlar yani ben jetlisans alırdım.

Yani ben pek güvenmem açıkçası illa dolandırılma ihtimali var ama jetlisans alırsan mesela kesin yanlış olduğunu söylersen özür dileyip telafi ediyorlar yani ben jetlisans alırdım.
Dolandırılacağını sanmıyorum ancak istediğine ulaşamayabilir. OEM key diye Mak key satıyorlar aynı keyi yüzlerce kişiye veriyorlar.

Bedavaya varken 10 TL de vermek iş degil mesela;
Bir de pazarlama taktiği yapıyorlar,
W10:80TL
W11:180TL
Halbuki 10/11 aynı key😁
Bende sana vereyim 10 Home retail…

Geri
Yukarı