İtemsatış'tan Minecraft Premium alınır mı?

Sizde haklısınız geçen sene 5 TL gibi bir şeydi 1 aylığı yanında 3 aylık Discord Nitro olan paket maalesef durum bu :(

Böyle sitelere pek güven olmuyor en iysis 300 lira verip orijinal almak bir oyuna o kadar verilmiyceğine göre crack devamke :D
Çünkü Java ile bedrock birleşiyor alts hesaplar artık bir işe yaramıyor.

Adama sordum 3x2 6 aylık dedi neden bu fiyat dedim satışın artması için dedi 10 TL için alınır mı? Hocam yorumlar iyi çünkü.

Böyle sitelere pek güven olmuyor en iysis 300 lira verip orijinal almak bir oyuna o kadar verilmiyceğine göre crack devamke :D
Çünkü Java ile bedrock birleşiyor alts hesaplar artık bir işe yaramıyor.
Bölgesel fiyatlandırma benzeri bir şey geldi araştırmanı tavsiye ederim ben 78 tlye iki sürümü de aldım microsoft store üzerinden şuan 200 tl
(Bu arada java da 300 tl değil en son 500'e yaklaşmıştı kur yüzünden ama belki ona da bölgesel gelmiştir ama ben sadece bundle olarak bölgesel geldi diye biliyorum)

《ULTRA VIP》MC Herseyi Değişen Premium Hesap | İtemsatış stoklar tükenmiş be hocam. Yine de adama yazarsanız belki biraz daha üst fiyata bir güzellik yapar ya da direkt olarak başka bir satıcıdan 2 aylık Game Pass'te alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı