İthal Air Force 1 nereden alınır?

Liutenant

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Los Angeles, CA
Daha fazla  
Meslek
IT Engineering student.
Merhabalar, orijinal fiyatlar uçtuğu için bu seferki AF1'im maalesef orijinal olmayacak. Sorum şu, yakın zamanda internetten ithal ürün adı altında satılan kaliteli replika AF1 alan var mıdır? Link bırakırsanız çok sevinirim.
Dikkat ettiğim kısımlar:
Dikişlerin düzgün ve atlanmadan atılmış olması, kutunun ve seallerin orijinal olması, tabanı mukavva değil orijinal AF1 gibi dikişli olması.

Bulabildiniz mi hocam aynı konudan müzdaribim
Eğer bakıyorsanız önermem bu model değil başka bir model baktım fakat çok kalitesiz bir taban ve tabanlığa sahip olmakta beraber ayağınızın içinde yanıyor resmen o kadar paralara çöp alıyorsunuz. Farklı marka beyaz ayakkabı alın daha iyi.

Aynen, bende bir kaç saattir araştırdım kimse önermiyor. Almamaya karar verdim onun yerine 819TL'lik fiyatı ile orijinal Adidas Breaknet almayı düşünüyorum, sizce nasıl?

Bulabildiniz mi?
Bulabildiniz mi hocam aynı konudan müzdaribim
Eğer bakıyorsanız önermem bu model değil başka bir model baktım fakat çok kalitesiz bir taban ve tabanlığa sahip olmakta beraber ayağınızın içinde yanıyor resmen o kadar paralara çöp alıyorsunuz. Farklı marka beyaz ayakkabı alın daha iyi.
Buldum arkadaşlar. Elagancewear'dan aldım. Yaklaşık 5 aydır giyiyorum herhangi bir sıkıntısı çıkmadı. Gayet kaliteli ithal ürün. Ayrıca beyaz spor ayakkabı boyası aldım 2-3 haftada bir sarı/yeşil güç ile silip beyaza boyuyorum, sıfırdan farksız oluyor.

Ya çok kararsız kaldım şuan, ne yapsam? 819TL'lik fiyatı ile orijinal Adidas Breaknet mi yoksa 550TL'lik fiyatı ile İthal Air Force mi?

Ya çok kararsız kaldım şuan, ne yapsam? 819TL'lik fiyatı ile orijinal Adidas Breaknet mi yoksa 550TL'lik fiyatı ile İthal Air Force mi?
Ben Adidas sevmiyorum, özellikle çizgili modellerini hiç sevmiyorum. AF1leri hem Nike Dri-Fit şortlarımla uydurabiliyorum hem eşofmanlarla hem de pantolon ile.

Geri
Yukarı