İthalatçı Garantili LG G4 Almak

antepli_80

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepsiburada.com'dan İthalatçı garantili alsam sıkıntı olur mu ? Ben servisle konuştum eğer satıcı hepsiburada ise sıkıntı olmaz dediler. Sizde sıkıntı yaşayan var mı ?

Bazı telefonlar Singapur, Tayvan, Arap Emirlikleri kayıtlı oluyor. Haliyle Türkiye ile eş zamanlı güncelleme almıyorlar. Gelecek herhangi bir güncellemeyi Türkiye'den daha geç alabilirsin. Türkiye'ye kayıtlı ise sorun yok.

Arkadaşlar hepsiburada.com'dan İthalatçı garantili alsam sıkıntı olur mu ? Ben servisle konuştum eğer satıcı hepsiburada ise sıkıntı olmaz dediler. Sizde sıkıntı yaşayan var mı ?

Sakin alma ben hepsiburadadan aldim lg g4 ithalatci.birinicisi cogu oyunda kasiyor (optimizator kapali) ikincisi teknosada lg g4 ile lg g4 u karsilastirdim benim hepsiburadadan aldiim sonuk kaldi yaninda hemde baya bi fark vardi.ikisi 100.

Ben aldim param bosa gitti simdi telefonu servise gondercem.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı