İthalatçı Garantili PS4 Pro Alınmalı mı?

Mr. Lonely

Hectopat
İki ürün arasında kaldım. Pro olanı almak istiyorum fakat garantisi aklıma takıldı. Teknik destek dışında herhangi bir fark olur mu? Sonuçta arasında büyük fiyat farkı var, ne düşünüyorsunuz?

Screenshot_20191023-085513_Hepsiburada.jpegScreenshot_20191023-085528_Chrome.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi burda ithalatçı garantili olan pro mu anlamadım ama ithalatçı garanti demek o ürünün Türkiye distribütörü ile muhattap olacağın anlamına geliyor. Yani kesinlikle pro al farkı hissedersin.

Şimdi burda ithalatçı garantili olan pro mu anlamadım ama ithalatçı garanti demek o ürünün Türkiye distribütörü ile muhattap olacağın anlamına geliyor. Yani kesinlikle pro al farkı hissedersin.
Evet pro olan ithalatçı garantili fakat güvenilir bir satıcı. Ps konusunda çevremdeki deneyimli arkadaşların kullandıkları ürünlerde herhangi bir sorunla karşılaştıklarını görmedim. Arada 200-300 Tl gibi cüzi bir miktar olsa zaten hiç uğraşmayacam ama 1000 tl fark var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı