İthink ekran temizleme spreyi

Ürün şu an Migros'da 20 TL'ye satılıyor çoğu Migros şubesinde var, içerisinden bir adet fırça bir adet mikrofiber bez ve ekran temizleme spreyinin kendisi geliyor, ekrana direkt sıktıktan sonra mikrofiber bez ile siliyoruz ekranı ardından mikrofiber bezin tersi ile kuruluyoruz, ekran temizleme spreyi arıyordum ayağıma gelmiş oldu alacak arkadaşlar alabilir fırçası güzel, klavyemi de temizlememde yardımcı oluyor ek olarak fırçayı dikkatli kullanın dikkatsiz bir şekilde bastırarak sildim fırçayı tuttuğumuz plastik gövde ekrana bir temas etti kocaman bir çizik var ama özellikle yandan bakıp çiziği görmeye çalışmaşsanız gözükmüyor, yine de dikkatli olun. Mavi bir mikrofiber bez geliyor normal, minik değil gayet ideal.

Hocam tam olarak mikropları temizliyor mu böyle ürünler yoksa sadece görüntüdeki parmak izlerini kirleri falan mı?

Bende almıştım, gayet memnunum ekranda yağlı parmak izleri olsun kedimin izleri olsun her şey oluyor sıkıp sildiğimde ilk günkünden farksız oluyor 20 TL'ye değer bir ürün imkanın varsa kaybedeceğin bir şey yok gönül rahatlığı ile alabilirsin.

Geri
Yukarı