İtiraf sayfası açmak ceza sebebi mi?

Disiplin soğuktur, kalın giyinmeyi unutma...

Kimsenin özel hayatı oyuncak değil, ayrıca bunun neresinden haz alıyorsunuz o da ayrı bir mesele.

Yaptığı şey eğlencemi sence?
O eğleniyorsa, size karışmak düşmez. (fakat bu yine de suç olduğu gerçeğini değiştirmiyor)

İtiraf sayfası açılmasını savunmuyorum. Sadece diyorum ki, kimin neyle eğleneceğine siz karar veremezsiniz. Arkadaş düzgünce konu açıp bunu yapmak istediğini ve cezası olup olmadığını sormuş. Cezası var, yapmayın demeniz yeterliyken "eğlenceli değil, başka şeyler yap" diye tavsiye vermek ne haddinize?

Okul eğitim yeridir, insanların birbirini ifşaladığı bir yer değil.

Bunu genelde anonim olan insanlar yapar yapacaksanız dahi dikkat etmeniz gerek.

İtiraf sayfaları başlı başına suç unsurudur. Adli konularda ceza almanız kesin davalar türetmektedir. Kimsenin özel hayatını ifşalayamazsınız.

Bizim okul içinde açılmış disiplin kurulu savcılığa verdi.

En doğrusu, insanlar oraya eğitim almaya gitmeli. Bu tarz ergenvari şeylere kesinlikle caydırıcı işlemler yapılmalı. Bir idareci olsam aynısını yapardım.

Takip edenlerinde başı yanıcakmış bu arada öyle dediler. İtiraf sayfasına yazanlarda aynı şekilde.

Takip edenlerinde başı yanıcakmış bu arada öyle dediler. İtiraf sayfasına yazanlarda aynı şekilde.
Takip edenlerin başı neden yansın? İdare daha çok göz korkutmaya çalışmış gibi geldi.

Takip edenlerin başı neden yansın? İdare daha çok göz korkutmaya çalışmış gibi geldi.

O sayfayı ünlü edip aralarında paylaşıyorlar o yüzden. Üstüne o takip edenlerin arasında sayfaya yazanda var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…