İtiraf sayfası açmak ceza sebebi mi?

Deluxonik

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, bugün instagramda dolaşırken bizim okul için açılmış bir "meme" sayfası gördüm. Arkadaş ile konuşurken sordum itiraf sayfası vb. diye, öğrendiğim kadarıyla eskiden 4 itiraf sayfası varmış ve hepsinin sahibi polislik olmuş müdür şikayet etmiş. Arkadaş pek fazla bilgiye sahip değil, bilmediği şeyi biliyormuş gibi davranabiliyor. Böyle birşey mümkün mü? Tabi burada sorum mümkün olup olmadığı değil, elbette herşey olabilir ama bu kadar ilerler mi? Riskli birşey mi? En fazla ne gelebilir adminin başına?

Selam, bugün Instagram'da dolaşırken bizim okul için açılmış bir "meme" sayfası gördüm. Arkadaş ile konuşurken sordum itiraf sayfası vb. diye, öğrendiğim kadarıyla eskiden 4 itiraf sayfası varmış ve hepsinin sahibi polislik olmuş müdür şikayet etmiş. Arkadaş pek fazla bilgiye sahip değil, bilmediği şeyi biliyormuş gibi davranabiliyor. Böyle bir şey mümkün mü? Tabii burada sorum mümkün olup olmadığı değil, elbette her şey olabilir ama bu kadar ilerler mi? Riskli bir şey mi? En fazla ne gelebilir adminin başına?

Evet. Adminin başına her türlü şey gelebilir büyük bir kurumun telif haklarına sahip olmadan okul ismine hesap açıyorsun + itiraf (ifşalama yapıyorsun)

Evet müdürler tespit ederse ceza sebebi. Tabii müdürden müdüre de göre değişebilir ama çok şikayetci olan olursa elbet bir şey olur.

Muhtemelen admin sensin, bir an önce hesabın adını sallamasyon bir sey yap ve sil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı