İtopya 3 gündür "faturalanıyor" kısmında bekliyor

Emre3440

Zeptopat
İtopya'dan geçen hafta cuma PC aldım ve de 3 günden beri faturalanıyor diyor. Mail attılar bana 5 gün içerisinde gelecek diye faturalanıyor ne demek ve de bir şey yapmam lazım mı? 3 günden beri faturalanıyor yazıyor.

Sistem hazır olup kargolandığında "kargoda" olarak değişir muhtemelen. Heyecanına yenik düşme :D hayırlı olsun.

3 günden beri faturalanıyor artık süphelenmeye başladım.

Korkacak bir durum yok. İtopya, bu tarz şirketler arasında 1. numaradadır artık.(iade kısmı muamma)3 günde kısa bir süre. Benim topladığım ilk kasa 7 8 günde gelmişti. Öbürü 5 günde.

3 günden beri faturalanıyor artık süphelenmeye başladım.
Sizin dışınızda müşteriler de olduğundan o kadar sayıdaki PC'yi toplamak, test etmek paketlemek ve kargolamak biraz uzun sürebilir elbette. Adamlar hazır PC'yi raftan indirip göndermiyorlar ki. 5 gün olarak süre de belirtmişler zaten, daha ne istediğinizi anlayamadım, gelecektir belirtilen süre içinde.

Sizin dışınızda müşteriler de olduğundan o kadar sayıdaki PC'yi toplamak, test etmek paketlemek ve kargolamak biraz uzun sürebilir elbette. Adamlar hazır PC'yi raftan indirip göndermiyorlar ki. 5 gün olarak süre de belirtmişler zaten, daha ne istediğinizi anlayamadım, gelecektir belirtilen süre içinde.

Bugün 4.gün ve de saat 6 oldu yani yarın kargoya verseler bana anında getirmeyecekler onun transferi falan var yani onu demek istedim.

Geri
Yukarı