İtopya Adata RAM fiyatı normal mi?

ThalesBY

Kilopat
Yer
Sivas/Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı ürünlerde çok aşırı tutarsız fiyatları var bazı ürünlerde de ucuzlar bende anlayamadım. Bu arada 2-3 gün önce mail attım hala dönüş yapmadılar. Pek güvenim kalmıyor artık bu firmaya da.
İtopya en son alışveriş yapılacak sitelerden biri bana göre. Özellikle geri dönüşler berbat. İncehesap ve Sinerji tercih edilmeli bence.

Yanında 2 adet çeyrek altın veriyorlarsa normal :)
Yaklaşık 1000tl fark var diğer siteler ile şaşkınlığım sürüyor.
Bazı ürünlerde çok aşırı tutarsız fiyatları var bazı ürünlerde de ucuzlar bende anlayamadım. Bu arada 2-3 gün önce mail attım hala dönüş yapmadılar. Pek güvenim kalmıyor artık bu firmaya da.
Aradım ben acaba sistemsel bir sıkıntı mı diye fakat müşteri hizmetlerinden bir problem olmadığını, fiyatın doğru olduğunu söylediler.

İtopya en son alışveriş yapılacak sitelerden biri bana göre. Özellikle geri dönüşler berbat. İncehesap ve Sinerji tercih edilmeli bence.

Bugün de sinerji ile wp üzerinden görüşmem oldu. Sitelerinde bir psu alacaktım ve kutuyu merak ettim. Normalde dışı jelatin kaplamalı olması gerekiyor bende bunun üzerine ürünün bir fotoğrafını çekip atabilir misin rica etsem dedim bana "magaza stoklarımızda yok sıparıs uzerine gelmektedir" dendi ama siteden bakınca teslimat : 1 günde kargoda yazıyor.
QP varken digerlerinin esamesi okunmaz benim için başka yerden fiyatına bakmıyorum bile.Satış sonrası destek kusursuz.

Ebrarbilgisayar da iyidir hocam bu zamana kadar 2 adet laptop aldım oradan hiç bir sorun çıkmadı MSI Garanti Servisi dışında.

Bellek ışıklı mışıklı olduğu için bir de esas önemli nokta gecikme değeri CL17 olduğu için biraz daha pahalı. Normalde gecikme değeri CL18 olur. Fakat tüm bunlara rağmen çok pahalı. Aradaki fiyat farkını vermeye değmez. Bu fiyata yakın bir miktardan dışarıdan ithal etmişlerdir. O yüzden böyle yüksek fiyata satıyorlardır.

Bellek ışıklı mışıklı olduğu için bir de esas önemli nokta gecikme değeri CL17 olduğu için biraz daha pahalı. Normalde gecikme değeri CL18 olur. Fakat tüm bunlara rağmen çok pahalı. Aradaki fiyat farkını vermeye değmez. Bu fiyata yakın bir miktardan dışarıdan ithal etmişlerdir. O yüzden böyle yüksek fiyata satıyorlardır.
Aynı model QP üzerinde 800-900TL civarında tamamen aynısı. Çok şaşkınım 😂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı